1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar TSO'dan eğitime destek
Pazar TSO'dan eğitime destek

Pazar TSO'dan eğitime destek

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere kışlık elbiseler Pazar Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

A+A-

CENGİZ YILDIRIM
Pazar TSO Başkanı Neşet çakır yaptığı açıklamada, “2022-2023 yılında Sayın Milli Eğitim Müdürü ile istişare ederek okullara mont isteği üstüne okullarımıza belli sayıda montu müdürümüze teslim ettik. 2022-2023 yılında öğrencilerimize başarılar diliyorum. İnşallah önümüzdeki seneler sayın müdürümüzün isteği üzerine yine mont, ayakkabı ve kırtasiye malzemeleri isteklerine yardımcı olacağımızı arz ediyorum.” dedi.

tso1-015.jpg

Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük de teşekkür ederek, “Şükrediyoruz ki evet Ticaret Odamızın bu nazik destekli katkılardan dolayı kendilerine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek isterim. Diğer odadaki hocalarımız bize salgın sürecinde dahil olmak üzere tablet desteğinden al da maddi manevi destek sunmuştur. Destekleri devam ediyordur. Ben bu anlamda bütün ekibine yönetim kuruluna huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Desteklerini bekliyoruz. Çok sağ olsunlar kendileri yeni seçilmişlerdir. Ekibine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

HABERİN VİDEOSU:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum