1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar Üniversite Derneğinden Rektör Yılmaz’a ziyaret
Pazar Üniversite Derneğinden Rektör Yılmaz’a ziyaret

Pazar Üniversite Derneğinden Rektör Yılmaz’a ziyaret

Pazar İlçesi Eğitim Üniversite Birimleri Araştırma ve Geliştirme Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri, RTEÜ Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Yusuf Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

A+A-

Pazar İlçesi Eğitim Üniversite Birimleri Araştırma ve Geliştirme Derneği Başkanı Sadık Hür, yönetim kurulu üyeleri Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Abdullah Uzun ve Hızır Tonyalı; hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

rekt2-002.jpg

Karşılıklı memnuniyet ifadelerinin dile getirildiği ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Rektör Yılmaz, Pazar Ziraat Fakültesine çok önem verdiğini ifade ederek, yeni projeleri hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

rekt3-002.jpg

Fakülte yerleşkesinin konum olarak çok güzel bir alanda bulunduğunun altını çizen Rektör Yılmaz, Pazar heyetine, ortak hareket ederek başarı çıtasının yükseltileceğini dile getirdi.

rekt1-002.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum