1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar'a can verecek
Pazar'a can verecek

Pazar'a can verecek

Pazar Öğretmenevi inşaatının büyük bölümünün tamamlandığı ve yaz mevsiminin başında hizmete girmesinin planlandığı belirtildi.

A+A-

80 yatak kapasiteli modern Pazar Öğretmenevi’nin inşaatı tamamlanmak üzere. Yaz mevsimine doğru hizmete girmesi planlanan Öğretmenevi’nin, konaklama sıkıntısı çekilen Turizm yöresinde önemli bir boşluğu doldurması bekleniyor. Pazar Öğretmenevi Müdürü Musa Taşçı, binanın büyük kısmının tamamlandığını ve turizm hareketliliğinin başlayacağı mayis, Haziran aylarına kadar yetişebileceğini belirterek, “İlçemiz önemli bir turizm güzergahı üzerinde bulunuyor. Bacasız fabrika dediğimiz turizm hareketlerinde en önemli sorun konaklama olarak öne çıkıyor bölgemizde. 80 yatak kapasitesi ve modern yapısıyla Pazar Öğretmenevi bölgeye gelecek öğretmenlerimizin konaklamasına imkan sağlayacak güzel bir sosyal tesis olarak hizmet verecek. Hem eğitime hem de turizme hizmet sunacak binamızın erkenden bitirilebilmesi için gayret sarf edilmektedir. İnşallah hedeflenen zamanda hizmete girer ve ilçemize hizmet anlamında katkılar yapar.” Diye konuştu.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
8 Yorum