1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar'da bayram coşkusu
Pazar'da bayram coşkusu

Pazar'da bayram coşkusu

Pazar’daki siyasi partiler her bayram olduğu gibi karşılıklı ziyaretlerle kutlamalara katıldılar.

A+A-

Abdullah UZUN(pazar53.com) - Doğru Yol Partisi Pazar ilçe teşkilatı bayramın ikinci gününde ilçe binasında bayram tebriklerini kabul etti. İlçe Başkanı Esat Balta ve parti teşkilatı vatandaşla ve parti üyeleriyle bayramlaşarak bir arada oldular. İlçe başkanı Esat Balta ise vermiş olduğu mesajında; Bayramın tüm İslam alemine ve yöremize sağlık mutluluk ve barış getirmesini temenni etti.

  
Milliyetçi Hareket Partisi Pazar ilçe teşkilatı da ilçe binasında bir araya gelerek partililerin ve vatandaşın Bayram tebriklerini kabul etti. MHP Pazar İlçe Başkanı Mutlu Kadıoğlu; Bayramların Türk Ulusu ve İslam aleminde insanların kaynaştığı, dostluk ve sevgilerin pekiştiği, Dini duyguların yüceldiği önemli değerler olduğunu söylerken, tüm yöre halkının ve İslam aleminin bayramını kutlayıp hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Anavatan partisi de ilçe binasında Bayram tebriklerini kabul etti. İlçe Başkanı Birol Kılıç ve parti üyeleri vatandaşın ve partililerin tebriklerini kabul ederken, Pazarspor yönetimi de Anavatan partisi ilçe teşkilatını ziyaret edenler arasındaydı. İlçe Başkanı Birol Kılıç; “İlçemizin tüm teşkilatlarında her zaman birlik ve beraberlik vardır. Partilerimiz ayrı olsa da dostluklarımız her zaman bakidir. Önemli olan ilçeye yöreye hizmet etmektir” dedi.
Pazar’da tüm partilerde olduğu gibi bayramlaşma töreni CHP’de de oldukça coşkulu geçti. İlçe binasında yapılan kutlama programında vatandaşlar ve partililer bayram sevincini bir arada yaşadılar. İlçe Başkanı Hayrettin Şatıroğlu Bayram mesajında böylesine güzel günlerin dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız