1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar'da bir ilki gerçekleştiriyorlar!
Pazar'da bir ilki gerçekleştiriyorlar!

Pazar'da bir ilki gerçekleştiriyorlar!

Pazar Sine Klass sineması, sinemaseverlerin merakla beklediği "Dünyayı kurtaran adamın oğlu" filmini tüm Türkiye'yle aynı anda vizyona sokuyor.

A+A-

Kartal Tibet'in yönettiği, başrollerinde Cüneyt Arkın, Mehmet Ali Erbil, Deniz Seki ve Pascal Nouma'nın yer aldığı “Dünyayı kurtaran adamın oğlu” filmi, tüm Türkiye ile birlikte Bölge Sinemalarında da 15 Aralık itibariyle vizyona giriyor. Pazar Sine Klass Sineması Müdürü Tuncay Beyaz, bugünden itibaren tüm Türkiye ile ayı anda beklenen filmi 2 salonda birden gösterime koyduklarını belirterek, “Bu filmin izlenme rekoru kıracağını umuyoruz. Bu nedenle gösterime tüm Türkiye ile birlikte aynı anda girdik. Sinemaseverlerin büyük ilgisini bekliyoruz. 2,5 milyon dolarlık bütçeyle çekilen bu filmi, Pazar’da bir ilke imza atarak ilçe sinemasında gösterime sunnaktan sevinçliyiz. Online hizmet veren sinemamızın 0(464) 612 28 68 numaralı telefonundan bilet temini konusunda bilgi alınabilir. Çevre ilçelere de araç servisimiz mevcuttur. Film, saat 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00, 17.15, 18.30, 19.45 ve 21.00’da 2 salonda günlük 9 seansla gösterime giriyor. 1 ay boyunca da sinemamızda gösterimler devam edecek” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum