1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar’da çocuklar doyasıya eğlendi
Pazar’da çocuklar doyasıya eğlendi

Pazar’da çocuklar doyasıya eğlendi

Pazar Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava sinema etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendi. 

A+A-

CEVAHİR TOPALOĞLU
Pazar’da 3 gün sürecek olan açık hava sinema etkinliklerinin ilk gününde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen etkinliğe çocuklar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. 

gstr5.jpg

Anne ve babaların çocuklarıyla birlikte gönüllerince bir akşam geçirdiği açık hava sineması etkinliğinde mini disko, palyaço, maskot, pamuk prenses gösterisi, oyun ve eğlenceler programa renk kattı. 

gstr3.jpg

Etkinliklerin ardından ‘Neşeli çiftlik’ isimli çocuk animasyon filmi perdeye yansıtıldı. Ayrıca ücretsiz olarak patlamış mısır ikram edildi.

gstr4.jpg

Çocukların gönüllerince eğlendiği etkinliğe Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa da katılarak mutluluklarına ortak oldu. 

gstr1.jpg

Etkinliğe katılan herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Basa Basa, konuşmasının ardından etkinliğin düzenlenmesine sponsor olan iş insanlarına plaket takdim etti.

gstr8.jpg

16 Eylül Cumartesi günü (bugün) ve 17 Eylül Pazar günü (yarın) akşam saat 20:00 de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda nostaljik film gösterimi yapılacağı bildirildi.

gstr7.jpg

gstr6.jpg

HABERİN VİDEOSU:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum