1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar'da fuhuş operasyonu
Pazar'da fuhuş operasyonu

Pazar'da fuhuş operasyonu

Pazar'da, içlerinde fuhuş yaptıklarını itiraf eden ve hastalık taşıdıkları tespit edilenlerin de olduğu yabancı uyruklu kadınlar yakalandı.

A+A-

Pazar53 - Pazar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan huzur operasyonunda göz altına alınan 24 yabancı uyruklu kadından 15 tanesi hakkında sınır dışı edilmek üzere işlem başlatıldı. Söz konusu kadınlardan 4 tanesi fuhuş yaptıklarını itiraf ederken 5 tanesinde de bulaşıcı VDRL(+) hastalığı tespit edildi.
Pazar Kaymakamı Yalçın Sezgin yaptığı basın açıklamasında, ilçedeki umuma açık içkili eğlence yerlerine akşam saatlerinde huzur operasyonu düzenlendiğini belirterek, “Kaymakamlığımız İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde 24 yabancı uyruklu bayanın pasaport ve belgelerinde inceleme yapılmış, 9’unda problem olmadığı için serbest bırakılmışlardır. 15 yabancının ise parasızlık durumlarının olduğu, 4’ünün alınan ifadelerinde fuhuş yaptıklarını beyan ettikleri, 5’inden alınan kan raporlarında da bulaşıcı hastalık taşıdıkları tespit edilmiştir. Belirtilen nedenlerden dolayı 15 yabancı uyruklu kadın hakkında sınır dışı işlemleri başlatılmış olup huzur ve asayişin temini için benzeri uygulamalara devam edilecektir” dedi.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
17 Yorum