1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar’da İlköğretim Haftası kutlandı
Pazar’da İlköğretim Haftası kutlandı

Pazar’da İlköğretim Haftası kutlandı

Pazar’da "İlköğretim Haftası" dolayısıyla bir dizi tören düzenlendi.

A+A-

CEVAHİR TOPALOĞLU
2023-2024 öğretim yılı ilköğretim haftası dolayısıyla Pazar 15 Temmuz Demokrasi Meydanında çelenk sunma töreni düzenlendi.

egtmm.jpg

Tören’e Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci, siyasi parti ve STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

egtm1-004.jpg

Törende Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük tarafından çelenk sunuldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından buradaki tören sona erdi.

egtmm9.jpg

Öğrencilerden kaymakam ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Veysel Vardal İlköğretim Okulu Müdür Necati Yanoğlu ve öğrencileri, İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Kaymakam Mustafa Akın’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Akın, yeni eğitim öğretim yılının, öğrenciler başta olmak üzere, öğretmenler ve velilere hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diledi. 

egt8.jpg

İlköğretim Haftası dolayısıyla kutlama töreni ise Veysel Vardal İlkokulu'nda çeşitli gösteri ve etkinliklerle devam etti.

egt5.jpg

egtm2-001.jpg

egt7.jpg

egt6.jpg

egtm4.jpg

egtm3-002.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum