1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar’da koltuklar geleceğin büyüklerine bırakıldı
Pazar’da koltuklar geleceğin büyüklerine bırakıldı

Pazar’da koltuklar geleceğin büyüklerine bırakıldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Pazar’da Kaymakamlık ve diğer makam koltukları temsili olarak öğrencilere devredildi.

A+A-

CEVAHİR TOPALOĞLU
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısı ile sembolik olarak gerçekleştirilen makam devir teslim töreninde Pazar İlçe Kaymakamı Mustafa Akın Ahmet Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu öğrencilerine, Pazar Bölge Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Erbaş Veysel Vardal İlköğretim Okulu öğrencilerine, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Özbek ise Haberal Vakfı Yaşar ve Medine Haberal Ortaokulu öğrencilerine koltuklarını devretti. 

ilce-kaymakamligi.png

Koltukları devralan öğrenciler tüm çocukların bayramını kutlayarak, 23 Nisan'ın önemine ilişkin duygularını dile getirdiler. 

cumhuriyet-bassavcisi-ziyaret.png

ilce-emniyet-mudurlugu.png

ilce-jandarma-komutanligi.png


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız