1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar’da nostaljik açık hava sineması gösterimi
Pazar’da nostaljik açık hava sineması gösterimi

Pazar’da nostaljik açık hava sineması gösterimi

Pazar Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Açık Hava Sinema etkinliği düzenlenecek.

A+A-

Pazar Belediyesinden yapılan açıklamada, “15 – 16 ve 17 Eylül akşamı düzenlenecek olan etkinlik halkımıza ücretsiz olarak sunulacaktır. 15 Eylül akşamı, çocuk animasyon filminden önce çocuklarımıza yönelik eğlenceli etkinlikler düzenlenecektir. Etkinliklerden sonra da saat 20:00’de “Neşeli Çiftlik”  isimli animasyon film gösterimi başlayacaktır. 16 Eylül ve 17 Eylül akşamı da yine saat 20:00 de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda nostaljik film gösterimi yapılacaktır.  Ayrıca halkımıza ücretsiz olarak patlamış mısır ikramı da yapılacaktır.” denildi.  

snm-001.jpg

Etkinlik hakkında açıklama yapan Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa: “Eylül ayında halkımıza böyle nostaljik sonbahar akşamları yaşatmak için organize ettiğimiz sinema gösterimimize tüm halkımızı davet ediyorum. Tüm halkımızla beraber güzel bir faaliyet olmasını diliyorum. Çocuklarımız için ücretsiz eğlenceli içerikler de hazırladık. Umarım hava şartları da müsaade eder ve halkımız ile birlikte güzel vakit geçirmiş oluruz. Tüm halkımızı açık hava sinema gösterimi programımıza bekliyorum” dedi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum