1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar'da ÖSS ve OKS indirimi
Pazar'da ÖSS ve OKS indirimi

Pazar'da ÖSS ve OKS indirimi

Pazar Gerçek Final Dershanesi, maddi imkânsızlıklar nedeniyle ÖSS ve OKS kurslarına katılamayan sınırlı sayıda öğrenci için indirime gidiyor.

A+A-

Naci GÜVEN - Pazar Gerçek Final Dershanesi, maddi imkânsızlıklar nedeniyle ÖSS ve OKS kurslarına katılamayan 40 öğrenciye bütçelerini sarsmayacak şekilde hafta sonu eğitimi vereceğini açıkladı. Gerçek Final dershanesi müdürü Kadir Ali Altun, “Bu uygulamamızı sadece ÖSS ve OKS Kurslarına gidemeyen öğrenciler için hafta sonunda uygulayacağız. Fiyatlarda servisten faydalanmak isteyenlere yüzde 50 diğer öğrencilere ise yüzde 60 oranında indirim yapıyoruz. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla aldığımız ortak kararla, maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrencilerimize de bu şekilde okuma imkânı sağlamış olacağız” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum