1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar'da Ziraat Odası için ilk aday!
Pazar'da Ziraat Odası için ilk aday!

Pazar'da Ziraat Odası için ilk aday!

Pazar ilçesinde 2007 yılının ilk çeyreğinde yapılacak Ziraat Odası seçimleri için ilk aday Bayram Van oldu. Van, adaylığını basın toplantısıyla açıkladı.

A+A-

Naci GÜVEN - Pazar Belediye Meclisi Üyesi Bayram Van, 2007 yılının ilk çeyreğinde yapılması öngörülen Ziraat Odası Genel Kurulunda başkanlığa aday olacağını belirterek, “Daha kaliteli ve şeffaf bir hizmet anlayışıyla Pazar Ziraat Odasında çağın getirdiği yenilikleri uygulamaya koymak istiyoruz. Uzman bir yönetim kadrosuyla bölgemizde yükselen değerler olarak önümüze çıkan tarım ve hayvancılığı, planladığımız projeler kapsamında geliştirmek için hareket başlatacağız. İlçemizde kalkınmanın temelinde ziraatın önemi çok büyüktür. Özellikle çayın yanında gelecek vadeden kivi tarımının hak ettiği konuma taşınması için hazırladığımız projeleri hayata geçirmek istiyoruz.” Diye konuştu. Çiftçiye daha iyi hizmet götürerek çay üreticilerin sorunlarını takip konusunda sorumluluk sahibi bir yönetim oluşturacaklarını da belirten Bayram Van, “Bu konuda şimdiden çalışma başlatarak hizmet için kadrolarımızı kurmaya başladık. Demokratik bir seçimle işbaşına gelerek ilçemizde yeniden yapılanma hareketi başlatacağız. 1997 yılında öğretmenlik görevimden emekli olarak siyasete başladım. 2001 yılında Ak Parti’nin Pazar İlçe Kurucu başkanlığı görevini yürüttüm. Partimden halen Pazar Belediye Meclisi üyesiyim. Bu arka planımın getirdiği birikim ve destekle 2007 yılında yapılacak Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde aday olacağımı kamuoyuyla paylaşmak istiyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
23 Yorum