1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazarlı basketçilerden ziyaret
Pazarlı basketçilerden ziyaret

Pazarlı basketçilerden ziyaret

Pazarspor Bayan Basketbol Yıldız Takımı, Pazar İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk’u makamında ziyaret ederek bilgi alışverişi yaptılar.

A+A-

Naci GÜVEN - Pazarspor Bayan Basketbol Yıldız Takımı, Pazar İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk’u makamında ziyaret etti.
Genç sporcuları makamında kabul eden Müdür Kavruk, “Emniyet denince asık surat, kurallar ve suçlar akla gelmemeli. Burası da asayişin sağlanması için görev yapan devletin bir kurumu. Spora olan yakınlığımızı gençlerin keşfetmesi ve bu anlamlı ziyarette bulunmalarından son derece memnun oldum. Sporun her çeşidini destekliyoruz. Gençlerimizin böylesi güzel alışkanlıklar edinmesi bizleri mutlu kılmaktadır. Her zaman her konuda kendilerinin yanındayım.” Dedi.
 
Müdür Mustafa Kavruk’un spora olan ilgisini bildiklerini söyleyen basket takımı oyuncuları Filiz Kılıç, Aycan Civelek, Nazlı Olukman, Beliz Ökten ve Merve Kavruk, “Sporla olan yakın alakasını biliyoruz. Kendilerinin hem desteğini almak hem de bilgilerinden faydalanmak istedik. Müdürümüz bizi her konuda aydınlattı. Kendilerinden her zaman faydalanacağız” dediler.
Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk sporculara Sağlıklı yaşam ve Beslenme seti kitaplarından hediye etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum