1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor Başkan adayı Balta, yönetimini açıkladı
Pazarspor Başkan adayı Balta, yönetimini açıkladı

Pazarspor Başkan adayı Balta, yönetimini açıkladı

Pazarspor Kulübü Derneği Başkan Adayı Avukat İhsan Şafak Balta, 19 Haziran 2021 Cumartesi günü, saat 12' de yapılacak olan kongre öncesi, yönetim kurulu üyelerini açıkladı.

A+A-

CENGİZ YILDIRIM
Pazar Ticaret Odası Toplantı Salonunda düzenlediği basın toplantısı ile kadrosunu açıklayan Balta, kongre öncesi çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.

Pazarspor Kulübü Derneği Başkan Adayı Avukat İhsan Şafak Balta, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

balta2-001.jpg

PAZARSPOR'UN GELECEĞİ İÇİN OLMAZSA OLMAZ ŞART: ALT YAPI

“Bir taraftan Pazarspor kongresinde seçime ilişkin çalışmalarımız devam ederken, diğer taraftan seçim sonrası hayata geçireceğimiz projelerimizi de ilgili taraflarla paylaşıp tartışıyoruz. Bu kapsamda, Pazar İlçemizdeki eğitim kurumlarında görev yapan Beden Eğitimi Hocalarımızla çok verimli bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Sayın Şevki Tonyalı hocamızın da iştiraki ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda, hemen her okulumuzda beden eğitimi hocalarımızın müthiş kabiliyetlere sahip çocuklarımız olduğuna dair tespit ve beyanları bizleri daha da heyecanlandırdı. Spora yatkın çocuklarımızın daha ilkokul seviyesinde tespit edilerek Pazarspor alt yapısına ve Türk sporuna kazandırılmaları konusunu değerlendirdik. Göreve geldiğimizde yapacağımız öncelikli işlerden biri de eğitim kurumlarımız ile Pazarspor arasındaki iletişim kanallarını oluşturmaktır.” 

balta-002.jpg

YÖNETİM KURULUMUZ GÖREVE HAZIR 

“Kongre heyecanı sıcak tutmak adına kısa bir süre önce Yönetim Kurulunda yer vereceğim 7 arkadaşımızın isimlerini kamuoyuna arz etmiştim. Liyakatlerini ve kulüp ihtiyaçlarını esas alarak belirlediğim arkadaşlarımızın her biri çok değerli, inisiyatif sahibi, takım çalışmasına uygun,  temsil kabiliyetleri en üst seviyede arkadaşlarımızdır."

“Daha önce isimlerini açıkladığım arkadaşlarımızla ilgili olarak kulüp üyelerimiz ve kamuoyundan çok güzel geri dönüşler aldık. Bugün 23 kişilik Yönetim Kurulu listemde yer alacak arkadaşlarımızdan 21 arkadaşımızı bir kere daha kamuoyuna tanıtmak istiyorum. 2 arkadaşımızı ise yine heyecanı sıcak tutmak adına kongre günü üyelerimizin değerlendirmelerine arz edeceğim.” 

Sayın Gürsel Alnıaçık Ankara Fırıncılar Odası Başkanı, İş İnsanı
Sayın Neşet ÇAKIR Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, İş İnsanı
Sayın Barış ZAMAN Pazar Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı, İş İnsanı
Sayın Mustafa Biber Pazarspor Eski Profesyonel Futbolcusu, 
Sayın Nail PARLAK Gemi İnşa Mühendisi NARP Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı,
Sayın İlyas Engin Makine Mühendisi, İş İnsanı
Sayın Zühal ÜST, Şekerbank T.A.Ş. Merkez Şube Müdürü, Bankacı,
Sayın Vedat YÜKSEL İnşaat Mühendisi ANT Yapı Rusya Genel Koordinatörü
Sayın Mehmet Acıyan Belediyeci 
Sayın Avni BALCI Tuzla Belediyesi Çevre Müdürü
Sayın Mehmet YAZICI Eyüp Rizeliler Derneği Başkanı, MEGA Enerji Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı
Sayın Doğan İnce Muhasebeci, Eski futbolcu ve Pazarspor Eski Yöneticisi
Sayın Emin Yaşacan Sigorta Brokeri, Kuzey Marine Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı
Sayın İlhami Günaydın Pazar Belediyesi Encümen Üyesi, 
Sayın Mustafa Yüksel Sendikacı, Tek Gıda İş Trabzon Şube Müdürü, 
Sayın Adnan Talip Parlak müteahhit, İş İnsanı
Sayın Osman Özer TEDAŞ Emeklisi 
Sayın Yusuf Başusta İş İnsanı
Sayın Tayfun Tan Tv Genel Müdürü, Basın Mensubu,  İş İnsanı
Sayın Uğur Gülek Balta Gümrükçü, Uğurcan Gümrük Yönetim Kurulu Başkanı
Sayın Ekrem Azaklı Sosyal Hizmet Uzmanı, Suadiye Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı

“Tüzüğe aykırı üye kayıtlarının düzeltilmesi ve pazarspor' un teamüllerine bağlı kalınmasına dair uyarımı tekrarlıyorum”

"Yönetim Kurulunda yer alan arkadaşlarımızın, yakın aile fertlerini oy kaygısı ile üye kaydetmeleri,  tüzüğe aykırı olduğu gibi Pazar spor teamüllerinin de yok sayılmasıdır.  Bu kulübü emsallerinden farklı olarak 30 yıldır profesyonel arenada ayakta tutan temellerden biri teamülleri ve gelenekleridir. Pazarspor gönül birlikteliğinden güç alan bir yapıdır. Bu kulüp, üyelerin mesleklerini icra etmek için kaydolmaları zorunlu bir sivil toplum kuruluşu değildir. Bu farkı anlayamayanlar yapıyı zedeler. Daha önce de söylediğim gibi, üyelerin önüne çıkılır, kadro ve projeler tanıtılır, üyeler objektif kriterlerle oy verir. Gönül birlikteliği bozulmaz. Kazanan Pazarspor olur. Bu kulüpte bugüne kadar hiç yaşanmamış bir şekilde, yönetimde kalmak için aile fertlerini üye kaydederseniz, gönül birlikteliğini bozarsınız. Mevcut delegenin kendilerini seçmeyeceği kaygısını yaşayan arkadaşlarımız tüm dostane uyarılara maalesef kulaklarını kapatmışlardır. Halen imkânları varken kongre öncesinde bu yanlıştan dönmelerine ilişkin dostane uyarımı tekrarlıyorum." 

"Seçildiğimizde biz bu hataları düzelteceğiz. Ayrıca, bir tüzük kongresi ile Pazarspor’a katılımı artıran, üyelik için somut kriterler içeren, gerek üye kaydı, gerek kulüp malvarlıklarının elden çıkarılmasına dair işlemlerde şahısların hatalarını iç sistemde telafi amaçlı, kulübe kurumsal derinlik kazandıracak düzenlemeleri de üyelerimizin değerlendirmelerine sunacağız." 

"Kongreye katılım son derece önemlidir. Pazarspor festival havasında bir kongre yapacak"

"Kongre öncesinde Sayın Mustafa Taşkın ile yaptığımız görüşmelerde, iki aday olarak, kongremizin Pazar ve Pazarspor’un sosyal ve kültürel yapısına uygun, bir festival havası içerisinde geçmesi için elimizden gelecek her gayreti göstereceğimiz konusunda tereddütsüz mutabakatımız vardır. Divan heyetini de bu kapsamda ortak olarak belirlemeye karar verdik. Divan Başkanını ortak adayımız olarak üyelerimizin tasvibine sunacağız. Rakiplerimiz transferle başlamış olup, bizim de kulüp menfaatleri için hiç vakit kaybetmeden yönetimi belirlememiz gerekmektedir. Tüm Pazarspor üyelerimizden 19 Haziran 2021 Cumartesi günü, saat 12' de yapılacak olan kongreye katılmalarını, önemle rica ediyorum.” 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
16 Yorum