1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor hedefe kilitlendi
Pazarspor hedefe kilitlendi

Pazarspor hedefe kilitlendi

Pazarspor Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, ligde hedefe olan inançlarının tam olduğunu söyledi.

A+A-

Tokat maçının kendileri açısından önem arz ettiğini belirten Başkan Hüseyin Yangın, “Dört deplasman mağlubiyetimiz vardı. Artık mağlubiyete tahammülümüz kalmamıştı. Bu karşılaşmadan puan veya puanlarla dönmek istiyorduk. Ama maalesef puanla döndük. Puanlarla dönemedik. Bu maçı kazanabilirdik. Fakat eksik olan oyuncularımızın fazlalığını bu maçta his ettik. Diğer oyuncularımız da bu eksiklikleri doldurmalarına rağmen, maç eksikliklerinden dolayı bazı olumsuzluklar yaşadık. İlk golü kalemizde görmemize rağmen çabuk toparlandık. Beraberliği sağladık. Hatta galipte gelebilirdik” dedi.
Artık deplasmanda alınan bir puana dahi üzüldüklerini belirten Yangın, “Demek ki Pazarspor önemli bir futbol takımı haline gelmiş durumdadır. Tüm teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yönetimimizle bir bütün olarak kenetlenmiş durumdayız. Artık deplasmanda bir puana üzülen bir ekip olduk. Geçmiş yıllarda deplasmanda alınan puana bayram yapan Pazarspor, şimdi beraberliğe bile razı olmayacak konuma gelmiştir. Kazanma arzumuz üst düzeyde. Teknik heyetimiz bu duyguyu sporcularımıza aşılamış. Bu da çok güzel bir duygu. İlerisi için büyük bir umut ışığı olacağı kanısındayım. Takımıma güveniyorum. Pazarspor’un hedefine ulaşacağı bu maçtan sonra daha da arttı” şeklinde konuştu. (Naci GÜVEN)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız