1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor pusuya yattı
Pazarspor pusuya yattı

Pazarspor pusuya yattı

Cumartesi günü başlayacak Antalya kampına kadar futbolcular ve teknik heyet izin kullanırken yönetim de dört koldan transfer çalışmalarını yürütüyor.

A+A-

Dört koldan araştırma
Pazarspor’da Cumartesi günü Antalya’da başlayacak olan kamp öncesi oyunculara izin verilirken transfer çalışmaları devam ediyor. Daha önce Rizespor’dan Fatih ve Ankaragücü’nden Ali Ertekin ile anlaşma yapan Mavi Beyazlılar Antalyaspor’a verilen Bahadır’dan boşalan savunmanın sağ tarafı için de Çankırıspor’dan Sinan ile prensip anlaşması yaptı. Bu futbolcunun 6 Ocak’ta başlayacak Antalya kampına katılması bekleniyor. Futbolculara izin verilirken yönetimin dört koldan yeni transferler için çalışma yaptığı ve kaliteli oyuncular almak için araştırma içine girildiği belirtiliyor.
Her imkân sağlanacak
Kulüp Basın Sözcüsü Erdoğan Pınar, ilk periyodun ardından sıkı bir çalışma takvimi ile ekstra Play Off için mücadele vereceklerini belirterek, “Birinci periyotta hedeflediğimiz ilk ikiyi 1 puan farkla kaybettik. Ancak Pazarspor’un hedefi 2. etapta da devam edecektir. Bu sefer sadece birinci sıra için mücadele vereceğiz. Bu nedenle daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Takımımızın ilk dönem elde ettiği tecrübeyi iyi kullanarak başarılı olacağına inanıyoruz. Bunun için de yönetim olarak gerek kamp yeri ve gerekse oyuncu transferinde teknik kadronun isteklerini en mükemmel şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.” Dedi
Boşalan mevkiler dolacak
Basın Sözcüsü Pınar, transfer çalışmalarının bayrama rağmen devam ettiğini de belirterek, “Görüşme yaptığımız isimler üzerinde mutabakata varacağız. Öncelikli olarak Bahadır’dan boşalan mevki için bir arayışımız oldu. Araklıspor’dan bildiğimiz Çankırı’nın oyuncusu Sinan ile konuşup mutabakata vardık. Bu mevki için iyi bir isim. Antalya kampında takıma dahil olacak. Ayrıca ilerde de Mücahit’in sakatlığının uzun sürebileceğine istinaden arayışlarımız var. İyi bir santrafor için görüşmelerimiz devam ediyor. Kale konusunda ise Ali Hıdır’ın ayrılma isteği nedeniyle iyi bir kalecinin peşindeyiz. İnşallah Pazarspor’a yakışacak transferlerle hedefe ulaşırız” dedi. (Hızır TONYALI)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız