1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor tesisleri açılıyor
Pazarspor tesisleri açılıyor

Pazarspor tesisleri açılıyor

Açılış öncesi Pazarspor Yönetim Kurulu üyeleri ve personeli tarafından hummalı bir çalışmayla tesislerin etrafına çiçek ve ağaç fideleri dikildi.

A+A-

Naci GÜVEN - Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezi’nin resmi açılışı Pazar günü yapılacak. Açılış öncesi Pazarspor Yönetim Kurulu üyeleri ve personeli tarafından başlatılan hummalı bir çalışmayla tesislerin etrafına çiçek ve ağaç fideleri dikildi. Rize Valisi Kasım Esen’in gerçekleştirmesi beklenen açılışa çok sayıda davetlinin katılacağı belirtildi.
Pazarspor 2. Başkanı Erdal Hoşver, kulübün altyapı sporcuları için Pazar Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen Soğuksu sahil dolgu alanında yaptırmış oldukları Spor Eğitim Merkezinin açılışını 26 Kasım Pazar günü saat 11.00' de yapacaklarını belirterek, “Yapımı yaklaşık 1 yıldır devam eden ve suni çim sahası geçtiğimiz aylarda açılan tesisin idari binası, soyunma odaları tamamlanmış olup resmi açılışı bu hafta sonu yapılacaktır. 40 x 60 m. ebadında sentetik çim saha ve ışıklandırma ile birlikte çevre düzenlemesi tamamlanan tesisin idari binası, soyunma odaları ve kafeteryası yaklaşık 160 metrekare üzerine tek katlı olup terasında saha ve denizi seyretme imkânı vardır. Bina son sistem izolasyonla teçhiz edilmiş olup ısıtma sistemi güneş enerjisi destekli tüp veya dökme gazla yapılacaktır. İçerisinde 4 adet soyunma odası, wc, duşlar, sağlık odası bir bölümde, diğer bölümde eğitim amaçlı kullanılabilen salon ve kafeterya mutfak, ön teras ve üst terastan oluşmaktadır. Tesis gündüz saatlerinde Pazarspor Kulübünün altyapı takımlarının antrenmanlarına tahsis edilecek olup, 17.00’den sonraki akşam saatlerinde saat 24.00 kadar halkımızın kullanımına açık olacaktır. Kafeterya ve teras bölümü ise tüm gün kullanıma açık olup Pazar halkının ile sporcu velileri ve yakınlarının vakit geçirebilecekleri, çocuklarını izleyebilecekleri hizmetleri sunacaktır. Yapımı büyük emeklerle gerçekleştirilen bu tesisin modern ve çağdaş görünümü ancak onu kullananların anlayışı ve desteği ile uzun yıllar Pazar gençliğinin hizmetinde olabilir. Yapmak önemlidir ancak bakmak ve sağlıklı muhafaza etmek daha da önemlidir. Bu anlamda bu tesisten istifade edecek sporcu ve halkımızın temizlik ve kullanım konusunda azami itina göstermelerini ve görevlilere bu konuda yardımcı olmalarını bekliyoruz. 26 Kasım Pazar günü saat 11.00’de Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezinin açılışına tüm halkımız davetlidir.” Diye konuştu.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum