1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor’da ipler koptu
Pazarspor’da ipler koptu

Pazarspor’da ipler koptu

Pazarspor'da Kaleci Hıdır Ali’nin ardından Ali Fuat da takımdan ayrılma isteğini yönetime sundu. Mustafa gönderilirken Bahadır da Antalya ile anlaştı...

A+A-

Yaprak dökümü
Ligde Play Off umudunu son haftaya kadar devam ettiren ancak 1 puan farkla ligi 4. sırada tamamlayarak umudunu ekstra play Off’a bırakan Pazarspor’da adeta yaprak dökümü başladı. Kaleci Hıdır Ali’nin ardından bugün de Ali Fuat takımdan ayrılma isteğini yönetime sundu.
Bahadır Antalyaspor ile ön anlaşma imzalarken Mustafa da Teknik Direktör Ercan Ertemçöz’ün isteği doğrultusunda serbest bırakıldı. Ozan’a ise Teknik Direktörlüğünü Oktay Çevik’in yaptığı Pendikspor talip oldu. Kiralık olarak Bilecikspor’a gönderilen kaleci Selçuk’u Pendik’e alan Çevik’in Ozan için de resmi teklifi Başkan Hüseyin Yangın’a yaptığı belirtildi.
Transferler de başladı
Bu arada dış transfer çalışmalarını da hızlandıran Mavi Beyazlılar Ankaragücü’nden sol kanat oyuncusu 19 yaşındaki Ali Ertekin’le anlaşma yaptı. Ali’nin sabah uçağıyla Trabzon’dan Pazar’a gelerek idmana katılacağı belirtildi.
Rizespor’un 19 yaşındaki genç stoperi Fatih Gültekin’i de kiralık olarak alan Mavi Beyazlıların, Çankırıspor’dan sağ bek oyuncusu 22 yaşındaki Sinan Söylemez ile de ön görüşme yaparak anlaşmaya vardığı belirtiliyor. Bu arada altyapı oyuncularından Emre, Ali ve Mustafa’nın da A kadroya dahil edileceği belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız