1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor'da neşeli çalışma
Pazarspor'da neşeli çalışma

Pazarspor'da neşeli çalışma

Yozgat galibiyetiyle moral bulan Pazarspor kalan 3 haftada puan kaybetmeden hedefe ulaşmak istiyor.

A+A-

Yardımcı hoca çalıştırdı
Yozgat galibiyetiyle üstündeki kara bulutları dağıtan Mavi Beyazlılar, evinde oynayacağı Ünye maçı hazırlıklarına yardımcı Antrenör Bayram Mercan nezaretinde başladı. Teknik Direktör Ercan Ertemçöz’ün İzmir’de olması nedeniyle çalışmaları program dahilinde devam ettirdiklerini söyleyen Antrenör Mercan, “Yozgat maçından sonra hocamız ve oyuncular izin kullandılar. Dün sadece maçta forma giymeyenlerle çalıştık. Bugün ise izinli olan Sadettin dışında eksiksiz bir çalışma yaptık. Sakatlığı devam eden Müjdat ise takımdan ayrı düz koşu yapıyor. Yarın Ercan Ertemçöz Hocamızın da katılımıyla tam kadro yüklü bir çalışma yapacağız. Ünye müsabakası Cumartesi günü Pazar İlçe stadında oynanacak. Bu müsabakayla çıkışımızı devam ettireceğiz. Yozgat galibiyetiyle üstümüzdeki kara bulutları dağıttığımıza inanıyoruz.” Dedi.
 
Taraftara teşekkür
Oyuncularının eski günlerdeki neşe ve moral motivasyona yeniden kavuştuklarını da kaydeden Antrenör Bayram Mercan, “Her takımın böyle inişli çıkışlı zamanları olur. Biz de Yozgat galibiyetiyle kötü günlere nokta koymuş olduk. İnşallah kalan son 3 maçımızda istediğimiz puanları alarak hedefe olan inancımızı yeniden pekiştireceğiz. Ünyespor ve lider Kırıkkale ile evimizde oynayacağız. Tek deplasman maçımızı ise Erzurumspor ile yapacağız. Tüm camianın bu son haftada el ele vererek kenetlenmesi gerekiyor. Yozgat maçındaki muhteşem taraftar desteği ile galip geldik. Kötü günlerin ardından müsabakada da 1–0 yenik duruma düşmemize rağmen taraftarlarımızın artarak devam eden desteği bizim maçı kazanmamızı sağlamıştır. Bu inanç ve destek olduğu müddetçe Pazarspor’un bileğini hiçbir takım bükemez” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız