1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazarspor'un Erzincan umudu
Pazarspor'un Erzincan umudu

Pazarspor'un Erzincan umudu

Kırşehir yenilgisiyle zirve yolunda kazaya uğrayan Pazarspor, Erzincan deplasmanında yara sarmak istiyor.

A+A-

Son dakikaya kadar iddialı
Pazarspor Teknik Direktörü Ercan Ertemçöz, mağlubiyet psikolojisinden kurtularak Erzincan maçı hazırlıklarını devam ettirdiklerini söyledi. Ertemçöz, beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını belirterek, “Zor bir zamanda evimizde maç kaybetmek bizi fazlasıyla etkiledi. Kalan 5 maçta avantaj olarak gözüken şartları değerlendirerek rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Oysa kazansaydık sadece kendi saha sonuçlarımız bize yetecekti. İddiamız son dakikaya kadar devam edecek. Artık çok ileriye değil sadece Erzincan maçına odaklandık. Deplasmanda yapacağımız bu karşılaşmadan 3 puanla dönersek iddiamızı yeniden devam ettirme şansına kavuşuruz.” Dedi.

 
Sakatlar endişe veriyor
Teknik Direktör Ertemçöz, grubun sürprizlere açık olduğunu da belirterek, “Erzincan deplasmanının ardından üst üste Yozgat ve Ünye ile evimizde karşılaşacağız. Grubumuz her tür sürprize açık. Takımlar arasında fazla bir puan farkı yok. Biz bu nedenle öncelikli olarak Erzincan karşısında 3 puanı almanın hesaplarını yapıyoruz. Rakibimizin ligdeki son sırada olması bizi fazla ilgilendirmiyor. Biz kendi oyunumuzu oynayıp galip gelemeye çalışacağız. Tek endişemiz sakat oyuncular. Mücahit, Gökhan, Müjdat’ın yanı sıra kaşı yarılan Kılıçaslan ve Mahmut’u maça yetiştirmek için çabalıyoruz. Diğer oyuncularımızın form grafikleri ise gayet iyi durumda. Bu deplasman maçı bir nevi Kırşehir yenilgisinin de telafisi niteliğinde olacak.” Diye konuştu. (Hızır TONYALI)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız