1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pişmiş aşa su katıyorlar!
Pişmiş aşa su katıyorlar!

Pişmiş aşa su katıyorlar!

Çayeli pazar arasındaki biten sahil yolu yeniden genişletiliyor! 8 kilometrelik bir mesafede tekrardan deniz dolgusuna başlandı.

A+A-

Naci GÜVEN - Karadeniz sahil Yolu’nun tamamlanan Çayeli Pazar arasındaki 8 kilometrelik bölümde genişletme için çalışma başlatıldı. Tamamlanan projenin eksik ve yetersiz kalacağı göz önüne alınarak yaklaşık 8 kilometrelik bir mesafede daha deniz dolgusu yapılarak yolun genişletileceği belirtildi. Çalışmaların, deniz kabarması sonucu bazı dolgu alanlarında tahribat oluştuğu gerekçesiyle başlatıldığı belirtiliyor. Zaman zaman yolun trafiğe uygun olmadığı için kazalara davetiye çıkardığı yönünde yapılan açıklamaların da bu çalışmanın başlatılmasında önemli etken olduğu belirtilirken, zamanında yapılmaması nedeniyle genişletmenin hazineye daha fazla yük getireceği iddia edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız