1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize Belediyesi'ne sert tepki!
Rize Belediyesi'ne sert tepki!

Rize Belediyesi'ne sert tepki!

Kaldırım işgaline karşı sert kararlarıyla gündeme gelen Rize Belediyesi'nin, dev reklam panolarını kaldırım ortalarına dikmesi tepki çekti.

A+A-

İsmail DUYSAK - Kaldırım işgali nedeniyle dükkân kapatan, esnafa ceza kesen Rize belediyesinin, gelir amacıyla kaldırımlara dikmeye başladığı dev reklâm panoları tepki çekiyor. Esnaf ve vatandaşlar, Belediye’nin çifte standart uyguladığını belirterek, “Rize Belediyesi, bu panoları kaldırımın tam ortasına monte ettirerek yaya yolunu işgal etti. Sayın Başkanın bu konularda ne kadar hassas olduğunu yaptığı uygulamalardan hatırlıyoruz. Kaldırımın tam ortasına dikilen bu tabelanın ne anlama geldiğini çözemedik. Eğer konu belediyenin gelir kazanması ise, esnaf ta aynı gayeyi taşıyordu. O zaman bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye adama sormazlar mı?” şeklinde konuştular.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum