1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Rize küme düşürülmeliymiş!
Rize küme düşürülmeliymiş!

Rize küme düşürülmeliymiş!

Bursaspor eski yöneticisi Lemi Keskin ve kongre üyesi Gökhan Celbiş, ellerindeki belgeler incelendiğinde "BJK, Rize ve Sebat küme düşer" dedi.

A+A-

Bursaspor eski yöneticisi Lemi Keskin ve kongre üyesi Gökhan Celbiş, federasyonun yaptığı "Rize-Beşiktaş maçı için bir, Rize-Sebat maçı için de iki kez soruşturma yapıldı ve bir bulguya rastlanmadı" açıklaması için "Hedef saptırma ve aklanma peşindeler" ifadesini kullandılar.
2003-2004 sezonunda Rize-A.Sebat, Beşiktaş- A.Sebat ve Rize-Beşiktaş maçlarında yaşananlarla Bursa'nın küme düştüğünü iddia eden Keskin ve Celbiş, dün yaptıkları ortak açıklamada şu ifadeleri kullandılar: "Federasyon fısıltı ve dedikoduya dayalı bir soruşturma yaptı. Yani soruşturmalarda, havanda su dövülme sanatı icra edilmiştir. Oysa Temmuz 2006'da ortaya çıkan delliller ışığında bir şike araştırma komisyonu kurulmalıdır.
Beşiktaş kaptanı ve Rize 2. başkanının maç sabahı yaptıkları görüşmeleri bir delil değil midir? İddia ediyoruz; bu deliller eşliğinde, olaylar hukukçular tarafından tekrar incelendiğinde, Beşiktaş, Rize ve Sebat küme düşürülecektir. Federasyon bunu bildiği için, bize 4 aydır cevap bile vermemektedir. Bu 3 takımı korumak için kendisini öne atan TFF, bu davranışının cezasını kanun önünde verecektir."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum