1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize trafiğine çekidüzen
Rize trafiğine çekidüzen

Rize trafiğine çekidüzen

Rİze Valisi Kasım Esen trafik düzeninin sağlanarak kazaların en asgari seviyeye indirilmesi amacıyla başlatılan çalışmaların sürdürüldüğünü açıkladı.

A+A-

Rize Valisi Kasım Esen, ilde trafik düzen ve güvenliğinin sağlanması, kazaların en asgari seviyeye indirilmesi amacıyla başlatılan çalışmaların sürdürüldüğünü açıkladı.
Esen, İl Emniyet Müdürlüğü ve Trafik Komisyonu kararları doğrultusunda, şehrin ana caddeleri ile ara sokaklarında park yasağı uygulaması başlatılarak gerekli trafik tedbirlerinin alındığını bildirirken, ''Bu da şehir trafiğinin akışını zorlaştırmaktadır. Vatandaşlarımızın araçlarını cadde üzerinde zorunlu ve acil haller dışında çok kısa süreli olmak kaydıyla, ikaz lambalarını yakarak, trafik akışını engellemeyecek şekilde park etmelerine, komisyon kararı gereğince 20 dakika süreyle izin verilmektedir. Aksi şekilde hareket eden sürücülerimize, kanun maddelerine dayanılarak 52 YTL para cezası uygulanmaktadır.'' dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
5 Yorum