1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize ve Ardeşen’de hırsızlık
Rize ve Ardeşen’de hırsızlık

Rize ve Ardeşen’de hırsızlık

Rize merkez ve Ardeşen ilçelerindeki hırsılık olaylarında çeştli eşyalar ve nakit para çalındı.

A+A-

Rize Tophane mahallesinde bir ev ile Ardeşen ilçesinde 2 işyerine giren hırsızlar ziynet eşyalarıyla elektrik kablosu, boya malzemeleri ve nakit para çaldılar.
Rize Tophane Mahallesinde bir eve giren hırsızlar 1 adet 18 ayar burma 3’lü çocuk bileziği ve 7 tane yüzüğü çalarak kaçtı. Tophane Mahallesinde Havva Gezmiş iki kızı ve ölen oğlunun eşi ile birlikte kaldığını belirterek, çarşıdan eve geldiğinde kapının sert bir cisimle zorlanarak yatak odasındaki ziynet eşyalarının çalındığını söyledi. Olay yerinde parmak izi kontrolü yapılarak soruşturma başlatıldığı belirtildi.
Ardeşen İlçesinde ise Ali Şahin Topçu ve Yaşar Hacıosmanoğlu’na ait iki ayrı işyerine kapıyı açarak giren hırsız ya da hırsızların, elektrik kabloları, boya malzemeleri ve bin 150 YTL nakit para çaldığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız