1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize Vekilleri ilçelerde
Rize Vekilleri ilçelerde

Rize Vekilleri ilçelerde

Rize Milletvekilleri İmdat Sütlüoğlu ve İlyas Çakır ilçelerde ziyaretler yaptılar. Sütlüoğlu pazar53'e başarılar diledi.

A+A-

Rize Milletvekilleri İmdat Sütlüoğlu ve İlyas Çakır Pazar, Ardeşen ve Çamlıhemşin’de Ak Parti ilçe teşkilatlarıyla esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.
Pazar’da İlçe Başkanı Ahmet Basa ile görüşüp halkın sorunlarını dinleyen vekiller ardından Ardeşen ilçesine geçtiler. Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Tunca Belediye Başkanı İbrahim Pertek, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Hakan Gültekin ve AK Parti Pazar ilçe başkanı Ahmet Basa buradaki temaslardan sonra Çamlıhemşin’e geçerek aynı şekilde teşkilat ve halk ile söyleşi yaptılar.


Pazar53’e tebrik
AKP Rize Milletvekili ve Çevre eski Bakanı İmdat Sütlüoğlu, ziyareti esnasında Pazar53’ün yeni yayın dönemiyle ilgi bir de açıklama yaptı. Site editörlerinden Abdullah Uzun’a konuşan Sütlüoğlu, internet haber yayıncılığının zorluğuna dikkat çekerek, “Günümüzde İnternet tüm işyerlerimizde ve evlerimizin büyük bir çoğunluğunda kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmeler son hızla değişime uğrarken bu gidişe ayak uyduranlar hayatiyetine devam edebiliyorlar. Site hazırlayıp internet gazeteciliği yapmak oldukça zor ve emek isteyen bir uğraşıdır. Siz bu işi zaten 7 senedir yapıyorsunuz. Sizin için bu işin zor olacağını düşünmüyorum. Mütevazı imkânlarla çok zor bir göreve talip olan pazar53.com çalışanlarını kutluyorum. Özellikle gurbetteki vatandaşlarımızın yöre hakkında en doğru ve tarafsız bilgileri pazar53’ten takip ettiklerini yakinen biliyorum. Bu vesile ile pazar53.com ekibine yeni yayın döneminde başarılar diliyorum.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum