1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'de, denizde rafting şenliği!
Rize'de, denizde rafting şenliği!

Rize'de, denizde rafting şenliği!

Rize Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Şenlikleri kapsamında düzenlenen rafting yarışmasına 11 rafting kulübü katıldı.

A+A-

GÖKTÜRK FIRAT - Rize Belediyesi, Denizde Rafting Yarışması düzenledi. Rize Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Şenlikleri, ilginç yarışmalara ev sahipliği yapıyor. Şenlik kapsamında düzenlenen rafting yarışmasına 11 rafting kulübü katıldı. Yörede daha çok dere ve nehirlerde yapılan raftingin denizde yapılması vatandaşlarında ilgisini çekti.

Rafting sporcuları bu kez alışıldığı gibi akıntıya karşı değil Karadeniz'in dalgalarına karşı kürek çekti. Sporcular 400 metrelik parkuru kısa sürede tamamlamak için birbiriyle yarıştı. Parkuru 2 dakika 3 saniyede tamamlayan
Belediyespor birinci olurken, 2 dakika 4 saniye ile Çaykurspor ikinci, 2 dakika 10 saniye ile de Ekstremspor üçüncü oldu. Yarışmada dereceye giren takımların Yaz Şenlikleri'nin kapanış günü para ödülü ile ödüllendirileceği bildirildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız