1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'de acılı anne oğlunu arıyor
Rize'de acılı anne oğlunu arıyor

Rize'de acılı anne oğlunu arıyor

Rize'de Aslan ailesi 1.5 yıl önce İstanbul'a gitmek için evinden ayrılan Erol Aslan'dan haber alamıyor. Gözü yaşlı anne oğlunun hayatından endişe ediyor.

A+A-

Göktürk FIRAT - Edinilen bilgiye göre, Erol Aslan (35), 5 Ağustos 2005 tarihinde İstanbul'da bulunan ağabeyi Birol Aslan'ın yanına gitmek üzere evinden ayrıldı. Aslan, son olarak Trabzon Otogarı'ndan annesi Hediye Aslan'ı telefonla arayarak İstanbul'a varıncaya kadar bir daha arayamayacağını ve iyi olduğunu söyledi. O günden bu yana Aslan'dan bir daha haber alınamazken, gözü yaşlı annesi Hediye Aslan, oğlunun hayatından endişe ettiğini belirterek, "Oğlum evli ve 1 çocuk babasıydı. Kaybolduğunda 7 aylık bir kız çocuğu vardı. Şimdi kızı 2 yaşına geldi. Tüm aramalarımıza rağmen oğlumdan bir haber alamadık. Tüm karakollara hastanelere sorduk. İzine rastlayamadık. Görenlerin duyanların insaniyet namına bize haber vermelerini istiyoruz. Oğlumun sol kolunda bir gül dövmesi vardı. Belki başına kötü bir şey gelmiştir. Sağ yada ölü bir haber almak istiyoruz" şeklinde konuştu.
 
Erol Aslan'ın ağabeyi Birol Aslan ise çalmadıkları kapı kalmadığını belirterek, "Kardeşimin bulunması için yardım istiyoruz. Bir yıl kadar önce Antalya'dan bir telefon aldık. Bir kişi kardeşimi gördüğünü söyledi. Kalktık gittik ama bulamadık" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız