1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'de kurumların TYP kuraları çekildi
Rize'de kurumların TYP kuraları çekildi

Rize'de kurumların TYP kuraları çekildi

Rize’de Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında Rize Belediyesi'nde istihdam edilecek 70 kişi kurayla belirlendi.

A+A-

Rize’de 1000 kişinin 6 ay süreli temizlik işlerinde çalıştırılmak üzere istihdam edileceği Toplum Yararına Programı (TYP) noter kuraları çekimi devam ediyor. Bu kapsamda Rize Belediyesi kura çekimi de yapıldı.

Rize Belediyesine ait noter kura çekim sonuçları şöyle : Ayşe Sadıkoğlu, Burcu Ketenci, Cengizhan Buyuran, Nilüfer Fındıkçı Yılmaz, Şaduman Bakırcı, Ayşe Tarakçı, Ayşe Telli, Nermin Toprak, Ayla Vanlı, Betül Uzunalioğlu, Nurşen Karasüleyman, Meryem Baş, Hülya Çepni, Nurhan Çakmakçı, Abdurrahman Esir, Hatice Kaya 1992, Gönül Pak, Ayşe Demirci, Dilek Dal, Elif Aydın, Gülseher Özdemir, Saadet Şahin, Nida Öksüz, Fikri Mengene, Bahar Korkmaz 1670, Ayşe Civelek, Bahar Karaali, Meryem Kayış, Emine Erdem, Fikriye Kurt, Zekeriya Karaca, Özge Demir, Mukaddes Ataç, Saniye Mavi, Fatma Kayış, Nevin Aleva, Sonay Saka, Emriye Temizel, Ahmet Atay, Sevgi Öz 7052, Emine Metin, Lemiye Ulufer, Ahmet Büyük, Hasibe Özçelik, Gökhan Boyama, Havva Şimşek, Haleme Çelik, Şenay Esir, Ayfer Yücel, Nuriye Yazar, Yasemin Günaydın, Şirin Topaloğlu, Emine Aksu 6754, Emine Gökyıldız, Yücel Kan, Fazilet Türüt, İrfan Öksüz, Fatma Müzeyyen Nazıroğlu, Bahar Ülgen, Nazım Yılmaz, Fatma Topçu, Nurcan Uzun, Zeynep Delal, Fatma Bal, Fındıka Türüt, Emine Buyuran, Cansu Temizkan, Tuğba Çelik, Hasan Koçali, Güleser Pehlivan.

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kurasında isimleri çıkanlar şöyle:

RİZE MERKEZ : Melek Tuğcu, Songül Dinçer, Hayriye Koç, Yunus Taşçı, Asiye Yağcıoğlu, Esra Kaya, Çetin Kopuz, Derya Çalapkulu, Sündüz Civelek, Mustafa Bilal.

ÇAYELİ : Fatma Namoğlu, Emine Karslı, Emine Kurt, Günay Babal.

FINDIKLI : Hakan Temur, Fatime Kolivar, Yaşar Küçükşahin.

PAZAR : Leyla Büyük, Vildan Albaş, Kübra Murtezaoğlu, Emine Odabaş.

ÇAMLIHEMŞİN : Ayfer Arı.

ARDEŞEN : Kaniye Özemir, Neşe Karaca, Yalçın Yıldız, Hasan Günba.

GÜNEYSU : Nuriye Kaputoğlu, Ebru Sancaktutan, Filiz Varlı, Ali Palaç.

DEREPAZARI : Emine Yılmaz, Canan Tüfekçi, Meryem Baş.

KALKANDERE : Havva Sarmusak.

İYİDERE : Arzu Kır.

İl Kültür Müdürlüğü kura sonuçları:

RİZE MERKEZ: Gülten Kuvel, Gamze Kara, Şefahat
Kopuz, Ayşe Mert, Fatma Yılmaz, Hatice Yelken,
Hatice Yılmaz, Rahşan Yasemin Alaca, Nafiye Meral,
Şengül Karaca, Sabire Keskin, Nuray Subaşı, Gülizar
Koç, Hülya Karaca, Hamide Güney, Zinnet Kırdal, Filiz Güney, Fadime Koto, Sümeyye Yener,
Nuray Cambaz.
ARDEŞEN: Leyla Ergene
ÇAYELİ: Kevser Çiftçi
HEMŞİN: Ülkü Memişoğlu
FINDIKLI: İrem Hoşap
DEREPAZARI: Tuncay Albayrak
İYİDERE: Aysel Karaer
KALKANDERE: Zeynep Çakmak
İKİZDERE: Hülya Bıçakçı
GÜNEYSU: Mahmut Nedim Akmehmet
PAZAR: Yeliz Cin

İl Sağlık Müdürlüğü (Hastane) kura sonuçları:

RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ:
Yasemin Demir, Melek Büyük, Bahar Özçelik, Emine Günaydın, Müzeyyen Öksüz, Müzeyyen İpek, Gönül Kalça, Bedirhan Yılmaz, Filiz Akyıldız, Sündüz Fırat, Gönül Öksüz 8078, Nuray Kabil, Güler Karali, Makbule Kopuz, Tuba Çolak, Şengül Ceylan, Nazmiye Sargun, Sabriye Çakmakçı, Şirin Yılmaz, Nuray Pirpiri, Abdurrahman Topaloğlu, Burçin Kepenek, Figen Musanoğlu.

RİZE DEVLET HASTANESİ: Sevgi Toptan, Mustafa Kasap, İlknur Kulaksız, Erhan Köse, Ayla Paliç, Ayşe Hür, Selma Öksüz, Gönül Öksüz 6070, Nahide Çolak, Çiğdem Demirci, Ayşe Tezel, Fatma Uzun, Kâtibe Baloğlu, Ayla Devran, Merve Erdoğan, İsmail Uzun, Muhammet Raşit Aksu, Kadriye Kaspar, Sibel Nuroğlu, İbrahim Cansız, Ayşe Kara.

KAÇKAR DEVLET HASTANESİ: Sevil Sarı, Meryem Büyüksofuoğlu, Emine Poyrazoğlu, Mustafa Kolay, Ebru Altunc

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kura isim listesi:

RİZE MERKEZ : Hatice Pak, Elif Yıldız, Reyhan Sarı, Bahriye Hasmaden, Necmiye Uçak, Hatice Azaklı, Öznur Sarımehmet, Ayla Yazıcı, Hülya Aslan Kulaksız, Emine Yağcı, Havva Kahraman, Havva Kocapir, Sündüz Balcı, Esengül Kuk, Songül Günaydın, Fatma Yılmaz, Müjde Demirci, Esra Demir, Asuman Kazdal, Zekiye Murteza, Songül Tüfekçi, Niğmet Şahin, Melahat Önal, Arzu Akçay, Sümerya Kakşi, Saadet Uzun, Emine Ermi, Asuman Sevimli.

ARDEŞEN : Neşe Eksilmez, Semahat Önder.

ÇAYELİ : Makbule Taşçı, Hülya Korkmaz.

PAZAR : Esma Kaçkar, Özgür Telatar.

FINDIKLI : Ayşe yılmaz, Süheyla Seha Kartal.

İYİDERE : Gülhanım Dülger, Nevin Karafazlıoğlu.

DEREPAZARI : Mine Türüt.

GÜNEYSU : Meryem Karali.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler