1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'de sirk gösterisi ilgi çekti
Rize'de sirk gösterisi ilgi çekti

Rize'de sirk gösterisi ilgi çekti

Rize'de gösteri yapan Avrasya Sirki izleyiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanırken, 4 metrelik Piton yılanıyla yapılan gösteri korku verdi.

A+A-

Göktürk FIRAT - Rize'de gösteri yapan Avrasya Sirki izleyiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanırken, 4 metrelik Piton yılanıyla yapılan gösteri küçük yaştaki seyircilere korkulu anlar yaşattı.
Rize Sahil Dolgu Alanı’nda kurulan çadırda Avrasya Sirki tarafından yapılan gösterileri her yaştan Rizeli büyük beğeniyle izledi. Aralarında Rize Valisi Kasım Esen ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Erol Çelik’in de bulunduğu çok sayıdaki izleyici, yapılan gösterileri büyük bir dikkat ve merakla izledi.

İp cambazları ve akrobatların yaptığı tehlikeli gösteriler nefes keserken, 4 metre boyundaki pitonla yapılan gösteri küçük yaştaki seyircileri korkuttu. Avrasya Sirki’nin gösterilerine önümüzdeki günlerde de devam edeceği kaydedildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum