1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'de uyuşturucuyla savaş
Rize'de uyuşturucuyla savaş

Rize'de uyuşturucuyla savaş

Rize İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Rize'de uyuşturucunun kökünü kazıyacak sert tedbirler alacaklarını söyledi.

A+A-

GÖKTÜRK FIRAT
Rize İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, yaklaşan eğitim ve öğretim yılında okul önlerinde ve içinde uyuşturucu madde varlığını tamamen ortadan kaldıracaklarını söyledi.
Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Rize’de okul içlerinde uyuşturucu madde satıldığı yönünde duyumlar aldıklarını belirterek, “Bize bu yönde duyumlar geliyor. Ama bu duyumların gerçekliğini ispatlayamadık. Bu yıl her okuldan sorumlu bir memur görevlendireceğiz. Bu memurlarımızın görevi sadece okul önlerinde nöbet tutmak olmayacak. Sürekli okul idaresi ile iletişim halinde olarak sorumlu oldukları okullar hakkında bizi de bilgilendirecekler. Bu yıl okul çevresindeki mekanlara ve öğrencilerin toplandığı yerlere yönelik uygulamalarımızı sıkılaştıracağız. Okullarımızda uyuşturucu madde varlığına kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Bu işlerle uğraşan kişi ve gruplara geçit vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız