1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'de yangın paniği
Rize'de yangın paniği

Rize'de yangın paniği

Akaşam saatinde Rize'nin Tophane Mahallesi’nde meydana gelen ev yangını paniğe yol açtı

A+A-

GÖKTÜRK FIRAT- ÖZGÜR TEPE - Rize'de meydana gelen yangın maddi hasara yol açarken, evinin kullanılamayacak hale geldiğini gören kadın baygınlık geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, yangın Rize'nin Tophane Mahallesi Yokuş Sokağı'nda Ali Kemal T. isimli şahsa ait apartmanın birinci katında meydana geldi. Mutfakta başlayan yangın kısa sürede diğer odalara sıçrayarak büyürken yangın sonucunda ev kullanılamayacak hale geldi. Dairede kiracı olarak oturan Havva U. ise, bebeğini de alarak yangından yara almadan kurtulmayı başarırken, yangın itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangının söndürülmesinin ardından oturduğu dairenin kullanılamayacak hale geldiğini gören Havva U, üzüntüden baygınlık geçirdi. İlk müdahaleyi yakınlarının yaptığı Havva U, daha sonra ambulansla hastaneye götürüldü.
Mutfak tüpünden kaynaklandığı sanılan yangınla ilgili inceleme sürdürülüyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız