1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rizeli gençleri kürekçi yaptılar!
Rizeli gençleri kürekçi yaptılar!

Rizeli gençleri kürekçi yaptılar!

"AKP, Rize’deki Üniversite mezunu gençlere küreği reva gördü" diyen DYP Rize İl Başkanı Köksal Toptan, düzenlediği basın toplantısında iktidara ağır eleştiriler yaptı.

A+A-

Dilek ASLAN - DYP Rize İl Başkanı Köksal Toptan, Çaykur’a işçi alımı nedeniyle başvuru yapanlara işkence çektirildiğini söyledi. Parti binasında basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Toptan, “Çaykura alınacak bin 500 işçi için Rize’deki gençlere işkence yapıyorlar. Bu gençlerimizi kapalı spor salonuna veya kültür sitesine alıp oturtarak numaralandırma yapıp “bugün 1-numaradan, 300-numaraya kadar kayıt yapacağız” deseydiler, gençlerimiz hangi gün geleceğini bilse de o gün kayıt yaptırmaya gelse daha iyi olmaz mı? Başbakanımızın iline böyle işkenceler ve görüntüler yakışmıyor. Rize’ deki Üniversite mezunu çocuklarımızı Çaykura kürekçi alıyorlar ama yeni alınan 119 tane memurun içinde bir tane Rize’li yok. AKP iktidarı Rize’deki Üniversite mezunu gençlere küreği reva gördü. AKP’ nin Rize’deki adaleti budur” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız