1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rizeliyi sempozyumla uyutuyorlar!
Rizeliyi sempozyumla uyutuyorlar!

Rizeliyi sempozyumla uyutuyorlar!

DYP İl Başkanı Köksal Toptan, hizmet getiremeyen AKP'nin Rize'de günü festival ve sempozyumlarla kurtarmaya çalıştığını iddia etti.

A+A-

İlyas GÜR - DYP Rize il başkanı Köksal Toptan AKP iktidarının 4 yıllık zaman zarfında Rize’ye umut veremediği gibi gelecek hizmetleri de değerlendiremediklerini iddia etti. Toptan “Rize’nin başbakanı, Milletvekilleri olmasına rağmen tersane projesi başka bir ile kaydırılmıştır. Beşinci yıla giren bu hükümet daha Rize’ye bir kürek harç koymamıştır. Rizeliyi konserlerle, festivallerle, sempozyumlarla uyutmaya çalışıyorlar” dedi.
Toptan, “AKP Milletvekili Çaykur’a işçi alacağız diye açıklama yaptıktan sonra, işçi bulma kurumuna 45 bin başvuru olmasına rağmen bu ifadesinden vazgeçmişlerdir. Şimdi de diyorlar ki seçimden sonra alacağız. Seçimden sonra siz yoksunuz ki ne alıyorsunuz. Bunların Rize’ye ve Rizeli’ye iş, aş vermediğini her zaman dile getirdim. Bugüne kadar bu tezimi çürütemediler.2002 yılında Rize’yi bir kasaba olarak teslim aldık diyorlardı. Şimdi Rize’ye baktığımızda bir köyden farkı yok. İlk seçimde Rizeli bunlara gereken dersi verecektir” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum