1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Rizespor'da Hasan Kabze harekatı
Rizespor'da Hasan Kabze harekatı

Rizespor'da Hasan Kabze harekatı

Rizespor yönetimi Galatasaray’da forma şansı bulamayan Hasan Kabze’yi almak için düğmeye bastı. 2 yönetici yurtdışında futbolcu avına çıktı.

A+A-

Dilek ASLAN - Ç.Rizespor yönetimi Galatasaray’da bir türlü forma şansı bulamayan Hasan Kabze’yi transfer etmek için düğmeye bastı. Rize Valisi Kasım Esen’in Hasan Kabze için kulübe yardımcı olma anlamında destek sağlamasıyla önceki gün bir araya gelen Ç.Rizesporlu yöneticilerin Hasan Kabze’nin transferini gerçekleştirmek için bir hareket planı geliştirdikleri belirtiliyor.
Rize Valisi Kasım Esen’in iyi dostu olan G.Saray kulübü Başkanı Özhan Canaydın’ı arayarak Hasan Kabze için onay aldığı belirtilirken futbolcu ile temasa geçen Ç.Rizespor yönetiminin de pazarlıklara başladığı ifade edildi.
Hakan Tecimer ve Bülent Albayrak yurt dışına gitti
Bu arada Ç.Rizespor futbolcu izleme komitesi üyesi Hakan Tecimer ve Yardımcı Antrenör Bülent Albayrak yabancı futbolcu izlemek için yurt dışına gitti. Tecimer ile Albayrak Brezilya ve Almanya’da daha önce izlenen oyuncuları tekrar takibe alıp yeni teknik direktör Rıza Çalımbay’a bir rapor sunacaklar. Tecimer ve Albayrak’ın özellikle orta sahada Altan’ın yükünü hafifletecek bir futbolcu ile ön libero mevkilerine oyuncu bakacakları belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum