1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'ye 7 katlı yapımarket
Rize'ye 7 katlı yapımarket

Rize'ye 7 katlı yapımarket

Son zamanlarda modern satış noktaları olarak alışveiş kültürüne girmeye başlayan yapımerketlerin bir benzeri de Rize'de açıldı.

A+A-

Son zamanlarda özellikle büyük kentlerde bir bir açılışları gerçekleşen yapı marketlere Rize’de de bir yenisi eklendi.
Cumhuriyet Caddesi, Ekrem Orhon Mahallesi’nde, RHS Yapı Market ismi ile hizmete açılan alışveriş merkezinin kurdelesi, Rize Valisi Kasım Esen tarafından kesildi.
“Eviniz için her şey tek adreste” sloganı ile hizmete giren 7 katlı RHS alışveriş Merkezi’nde; hırdavat, oto, nalburiye, inşaat, ısıtma, soğutma, kırtasiye, mobilya, oyuncak, yer döşemeleri, seramik, ev tekstil, ev gereçleri, elektrik, aydınlatma, el aletleri, dekorasyon, boya, mobilya, beyaz eşya, banyo, armatür, batarya, bahçe, ahşap ve kapı sektörüne ait 25 bin ürün satışa sunuluyor.

RHS’nın açılışını gerçekleştiren Rize Valisi Kasım Esen “ Bu çok katlı mağaza Rize’de yaşayan vatandaşlarımızın sektörel ürün çeşitleri ile önemli bir boşluğu doldurmuş oldu. Bu gibi çok katlı ve çok ürün çeşitli mağazalar, büyük şehirlerimizde bulunmaktadır. Bu marketin hizmete girmesi ile birlikte onlarca gencimiz iş ve aş sahibi olmuştur. Bilinen markaların satıldığı bu alışveriş merkezinde, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulacağı, satış sonrası için de en güzel hizmetlerin verileceğine inanıyor, Rize’mize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.
RHS Genel Müdürü Gürcan Oflu; “Sayın Valimize ve bu marketimizin açılışına katılan tüm davetlilerimize en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Bütün gayretimiz Rize’mizin ekonomisine katma değer kazandırmak, işsizliğin önlenmesine bir nebze katkı sağlamaktır. Müşteri memnuniyeti, kalite ve satış sonrası hizmet, olmazsa olmaz parolamız olacaktır” dedi
Yönetim Kururlu Başkanlığı Mustafa Kul tarafından oluşan RHS’nın diğer ortakları ise Mehmet Demirrenk, İsmet Demirrenk, Recep Tarakçı, Erol Tarakçı, Hüsnü Yıldız’dan oluşuyor. RHS’nın Genel Müdürlüğünü Gürcan Oflu, Mağaza Müdürlüğünü Mahir Polat Aşık, Halkla İlişkiler Müdürlüğünü Tülay Yazıcı yürütecek. (Haber ve fotoğraflar: Bayram Ali Kavalcı)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız