1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'ye modern spor tesisi
Rize'ye modern spor tesisi

Rize'ye modern spor tesisi

Tesis için Karayolları 103. Rize Şube Şefliği’ne ait 20 dönümlük arazi imzalanan protokol ile Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devredildi.

A+A-

GÖKTÜRK FIRAT – Rize’ye modern bir spor tesisi kazandırılabilmesi için Karayolları 103. Rize Şube Şefliği’ne ait 20 dönümlük arazi imzalanan protokol ile Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devredildi.
Rize Valiliğinde bugün gerçekleşen bir toplantıda; Rize’nin Taşlıdere Mahallesi’nde bulunan Karayolları 103. Rize Şube Şefliği’ne ait 20 dönümlük arazinin, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devredilmesi görüşüldü. Rize Valisi Kasım Esen’in makamında yapılan toplantıya Esen başkanlık yaptı. Toplantıya; Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Karayolları 10. Şube Müdürü Mahmut Çelikcan, Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ömer Ofluoğlu, Rize Ticaret Borsası Başkanı Tahsin Sancak ve Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet San katıldılar. Yapılan toplantı sonrası Karayollarına ait 20 dönümlük arazinin Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devredilmesine karar verildi. Karar taraflar arasında imzalanan bir protokol ile resmiyete döküldü. Rize Valisi Kasım Esen, gerekli alt yapının oluşturulması ile mevcut arazi üzerinde modern bir stadyum ve spor tesislerinin yapımına başlanılacağını söyledi. Esen söz konusu projeyi hazırlatan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’ya teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum