1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Rize'ye sirk kurulacak
Rize'ye sirk kurulacak

Rize'ye sirk kurulacak

Anadolu turnesinde bulunan Uluslararası Avrasya Sirki Rize Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında, Ağustos ayının ilk haftasında Rize'de olacak.

A+A-

Göktürk FIRAT - Dünyanın ilk Türk sirki olan Uluslararası Avrasya Sirki Rize'ye geliyor.
Anadolu turnesinde bulunan Avrasya Sirki, Rize Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında, tamamıyla yenilenmiş 2007 programı ile toplam beş gösteri sunmak üzere Ağustos ayının ilk haftasında Rize'de olacak.

Sahil dolgu alanı, Yakamoz Restoran yanındaki alana kurulacak olan dev sirk çadırında, dünyaca ünlü akrobatlar, ateşbazlar, lastik kızlar, palyaçolar, aslan, kaplan, leopar ve yılan şovları ile Rizelilere unutulmaz gösteriler sunulacak.
Uluslararası Avrasya Sirki'nde Türk, Ukraynalı, Bulgar ve Gürcülerden oluşan 40 kişilik bir kadro görev alıyor. 3 Ağustos Cuma günü 21.00'de ilk gösterisini sunacak olan sirk, Cumartesi günü 18.00'de ve 21.00'de Pazar günü yine 18.00 ve 21.00’de olmak üzere toplam beş gösteriden sonra Rize’den ayrılacak.
Bilet ücretlerinin çocuklara 5 YTL., büyüklere ise 10 YTL. Olduğu açıklandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız