1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Sağırspor'a herkes sağır kalmış!
Sağırspor'a herkes sağır kalmış!

Sağırspor'a herkes sağır kalmış!

Türkiye İşitme engellileri deplasmanlı 1.liginde ilk yarıyı yenilgisiz lider kapatan Rize Sağırspor, yetkililerin kendilerine sağır kaldıklarından şikayetçi.

A+A-

İlyas GÜR - Türkiye İşitme engellileri deplasmanlı 1.liginde mücadele eden Rize Sağırspor oynadığı 7 maçta 7 galibiyet alarak ilk yarıyı lider kapatmasına rağmen aradığı desteği bulamıyor.
İlk yarıyı namağlup lider olarak kapattıkları için mutlu olduklarını ifade eden Genel Kaptan Memiş Kocapir, “Çocuklar, imkânsızlıklarla savaşarak bu günlere geldiler. Çok zor şartlarda deplasman maçlarına gidiyoruz. Ne Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden ne il belediyesinden ne de Rize Valiliğinden yeterli desteği maalesef alamadık. Eğer bu çocuklara Rizeliler sahip çıkarsa çok daha büyük başarılara imza atarlar. Yetkililerden bu takıma sahip çıkmasını istiyoruz. Takım olarak çok iyiyiz İşitme engelliler milli takımına 7 oyuncu veriyoruz. Bu oyunculardan beşi direk milli takımında oynuyor” dedi.
Geçen yıl kıl payı şampiyonluğu kaçırdıklarını söyleyen Kocapir, "Ama bu sezon daha çok iddialıyız. Hedefimiz bu yıl sezonu şampiyonlukla bitirmek. İlk devre oynadığımız 7 maçta 21 puan topladık. Ligde 2. sırada bulunan Kayseri Sağırspor’ un 13 puanı var. Yani ikinci ile aramızda 8 puanlık bir fark var. Biraz daha gayret gösterirsek bu sene kesin şampiyon biziz." dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum