1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Sahil yolunun derdi çok
Sahil yolunun derdi çok

Sahil yolunun derdi çok

Pazar'daki sahil yolunun daha resmen açılışı yapılmadan kalbura dönmesi tepki çekti. Yol yağmur sularından gölete döndü.

A+A-

Naci GÜVEN - Pazar sahil yolundaki aksaklıklar giderilemiyor. Tamamlanmadan trafiğe açılan yol hem vatandaşlara hem de emniyet güçlerine cefa çektiriyor. Uygunsuz şekilde trafiğe açılan yolda hemen her gün maddi hasarlı kazalar meydana gelirken yağmurlu havalarda ise su kalıntıları sorun olmaya başladı.

  
Sürücüler, yolun büyük bölümünde yağmur sularının gölet oluşturduğunu söylerken, “Trilyonları alan firmalar maalesef işi bitirmeden kafalarına göre yolu trafiğe açtırmış. Yazık, günah buradaki emeğe. Bir yanda trafik polisleri ek tedbir almak zorunda kalıyor, diğer taraftan ise şoförler kaza yapmamak için emek sarf ediyor. Yol tamamen bitmediği için trafik sinyalizasyonu bile yapılamıyor. Kavşaklarda her an büyük bir trafik faciası olabilir. Hepsi bir yana daha resmen yol trafiğe açılmadığı halde şimdiden dökülmeye başladı. Her taraf çukur ve su birikintisi doldu. Takip eden, ilgilenen yok mu?” şeklinde dert yandılar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum