1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. SAİD YAŞIYAN: “AMACIMIZ TÜRKİYE REKORU KIRMAKTIR”
SAİD YAŞIYAN: “AMACIMIZ TÜRKİYE REKORU KIRMAKTIR”

SAİD YAŞIYAN: “AMACIMIZ TÜRKİYE REKORU KIRMAKTIR”

Manganez ve Elmalık Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan her katıldığı programda yoğun ilgi ile karşılanıyor.

A+A-

Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan’a, seçim irtibat bürosunda gerçekleşen programda AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, il genel ve belediye meclis üyeleri adayları ile partililer ve vatandaşlar eşlik etti.

said1-001.jpg

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi açılış konuşmasında, Ardeşen AK Parti teşkilatı olarak sadece Rize değil, Türkiye’de örnek bir yapıya sahip olduklarını söyledi. Teşkilat olarak bugüne kadar birçok seçimde büyük başarılara imza attıklarını bugün de aday olan Said Yaşıyan ile tek bir yumruk haline geldiklerini söyleyen Terzi, çalışmaları uyum içerisinde sürdürdüklerini, her seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinden de zaferle ayrılacaklarını dile getirdi. 

mertoglu4.jpg

31 Mart seçimlerinde Ardeşen’den rekor bir oyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güzel bir hediye göndermek istediklerini belirten AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, Ardeşen’de en yüksek oy olan köye bir sürprizi olacağını söyledi. 

said3.jpg

Manganez Köylü olan il genel meclis üyesi adayı Muhammet Emin Yenilmez, eski il yönetim kurulu üyesi İbrahim Kutanoğlu, eski il genel meclis üyesi Dursun Ofluoğlu yaptıkları konuşmada AK Parti’nin 31 Mart’ta rekor oy olarak Ardeşen’den güçlü bir mesaj vereceğini, merkezi hükümet desteğiyle Ardeşen’de Said Yaşıyan ile birlikte güzel hizmet ve projelerin ilçe halkına sunulacağını ifade ettiler.

aid5.jpg

“AMACIMIZ SEÇİMİ REKOR BİR OYLA KAZANMAK OLACAK”
Manganez Köyü sakinlerine seslenen Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan, konuşmasına geçmişte görev yapmış tüm belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başladı. Ardeşen’e yönelik projelerini başlıklar halinde paylaşan Yaşıyan, “AK Parti'miz şimdiden seçimden zaferle çıkmıştır. Amacımız seçimi kazanmaktan ziyade alacağımız yüksek oyla Türkiye rekoru kırarak Cumhurbaşkanımıza, gönlündeki yeri ayrı olduğunu bildiğimiz Ardeşen ilçemizden güzel bir hediye vermek olacaktır.” dedi. Yaşıyan, kendisine gösterilen güveni boşa çıkartmayacağını sık sık vurgularken, merkezi hükümetle uyum içinde çalışılmasının önemine değindi.

said2-001.jpg

SAİD YAŞIYAN, ELMALIK MAHALLESİNDE COŞKUYLA KARŞILANDI
Buradaki programın ardından Elmalık Mahallesi'ndeki toplantıya katılan AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan coşkulu bir kalabalığa seslendi. Elmalık Mahallesi eski ilkokulunun yeterli gelmemesi birçok vatandaşın toplantıyı dışarıdan takip etmesine neden oldu. Toplantıda özellikle vatandaşlardan gelen sorunları dikkatle not alan Yaşıyan, halka rağmen bir belediyecilik yapılmayacağını ve istişarenin önemine vurgu yaptı.

said6.jpg

“ARDEŞEN’İMİZ DOĞRU KARARI, YANİ BİZLERİ TERCİH EDECEKTİR”
Yaşıyan "Siyasi görüşleri ne olursa olsun Ardeşenli hemşerilerimiz bir bütün olarak iradesini ortaya koymuştur. Ardeşen güvenilir, merkezi hükümetle uyumlu çalışacak olan bizleri seçmiştir. Vatandaşımız gelişmeleri çok yakından takip etmektedir. İşte bu yüzdendir ki bugün teşkilatımızın desteğiyle Türkiye rekoruna ulaşılması için çabalıyoruz ve bugünkü veriler bu sonuca ulaştığımızı göstermektedir. Halkımız kullanacak olduğu oyun nereye gideceğini çok iyi bilmektedir. Bugüne kadar birçok seçimde doğrunun yanında olan Ardeşenli vatandaşlarımız yine doğru kararı, yani bizleri tercih edecektir." diye konuştu.

said7.jpg

Elmalık Mahallesi’ndeki toplantıya AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan, AK Parti Ardeşen İlçe Başkan Yardımcısı Mevlüt Kuyumcu, ilçe seçim koordinasyon merkezi başkanı İsa Kıyıcı, il genel ve belediye meclis üye adayları ile Elmalık Mahallesi sakinleri katıldı.

said18.jpg

said8.jpg

said9.jpg

said10.jpg

said11.jpg

sais12.jpg

said13.jpg

said15.jpg

said16.jpg

said17.jpg

said19.jpg

said20.jpg

said14.jpg

said21.jpg

said22.jpg

said23.jpg

said24.jpg

said25.jpg

said26.jpg

said27.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
14 Yorum