1. HABERLER

  2. SEÇME VİDEOLAR

  3. saniye saniye intihar anı! VİDEO
saniye saniye intihar anı! VİDEO

saniye saniye intihar anı! VİDEO

Sevgilisinden ayrıldığı için tünele çıkan 16 yaşındaki Lise 2. sınıf öğrencisi kız, polisi ve branda açan itfaiyeyi yanıltarak asfalta çakıldı. İşte o an!

A+A-

Küçükyalı'da, ayrılık acısına dayanamayan 16 yaşındaki N.T. 6 metrelik tünelin üzerinden atladı. Branda açan itfaiyeyi şaşırtan genç kız, asfalt zemine çakıldı. Derhal hastaneye kaldırılan N.T.'nin hayati tehlikesi bulunmuyor. İstanbul Küçükyalı' da sevgilisinden ayrıldığı öğrenilen Rezzan Has Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki N.T., Küçükyalı Altıntepe'de bulunan tünelin üzerinden koşarak kendini boşluğa bıraktı. Bu ani hareketiyle olay yerinde branda açan itfaiyeyi ve polisi şaşırtan genç kız yola düşünce yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Bir süre önce sevgilisinden ayrıldığı öğrenilen N.T.'nin akşam saatlerinde erkek arkadaşı C.S. ile buluşmak için evden ayrıldığı belirtildi. Ayrılığı hazmedemeyen N.T. saat 21:00 sıralarında Küçükyalı Altıntepe'de bulunan tünelin üstünde ortaya çıktı.

AYRILIK HABERİ YIKTI

Çevreden yetişen vatandaşlar yola atlamak isteyen genç kızı konuşarak ikna etmeye çalıştı. Olay yerine gelen itfaiye ve polis ekipleri derhal tünelin altına branda gererek, N.T.'yi intihardan vazgeçirmeye çalıştılar.

Tüm çabalara rağmen, intihar fikrinden vazgeçmeyen ve sürekli ağlayan genç kız aşağıdaki brandanın dışına doğru koşarak kendini asfaltın üzerine bıraktı. İtfaiye ekipleri bu beklenmedik hareket karşısında hazırlıksız yakalanınca N.T. 6 metrelik yükseklikten yere çakıldı. Olay yerinde hazır bulunan ambulans ile Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan genç kızın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum