1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Sigaranın zararlarını anlattılar
Sigaranın zararlarını anlattılar

Sigaranın zararlarını anlattılar

Rize Fen Lisesi Salonunda “Sigaranın insan sağlığı üzerinde etkileri” konulu bir konferans veren SSD Başkanı acı gerçekleri hatırlattı.

A+A-

Dilek ASLAN - Sigarayla Savaşanlar Derneği Başkanı Doktor Ali Öner, Rize Fen Lisesi Salonunda “Sigaranın insan sağlığı üzerinde etkileri” konulu bir konferans verdi. Doktor Ali Öner, sigaranın içerdiği zararlı maddeleri, sebep olduğu hastalık çeşitlerini anlatarak öğrencileri bilgilendirdi.
Sigaranın masum alışkanlık olmadığını ifade eden Dr. Ali Öner “Sigara en az esrar ve eroin kadar bağımlılık yapan ve uyuşturucu kullanımı için de ilk aşamayı oluşturan çok zararlı ve tehlikeli bir maddedir” dedi.
Dr. Ali Öner, sigaranın zararlarıyla ilgili olarak çeşitli belgesellerden derlenmiş bir CD’yi de öğrencilere ve okul çalışanlarına izlettirip bu zararlı maddenin olumsuz etkilerini gözler önüne serdi. Programın sonunda sigaranın zararlarıyla ilgili sorulan soruları Dr. Ali Öner cevapladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız