1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Siyasetçilere taş çıkarttılar
Siyasetçilere taş çıkarttılar

Siyasetçilere taş çıkarttılar

Rize'deki bir ilköğretim okulunun öğrenci temciliği seçimi, siyasetçilere taş çıkartacak cinstendi.

A+A-

İsmail DUYSAK - Rize merkez Reşadiye mahallesinde bulunan Doğuşçay İlköğretim okulunda yapılan öğrenci temsilci seçimini 191 oy alan İkra Avcılar’ın başkanı olduğu grup Efsane kazandı.
Dört grubun katıldığı seçimde 670 öğrenci okul öğrenci temsilcisini seçmek için oy kullandı. Yapılan seçimde 191 oy alan İkra Avcılar (Grup Efsane) seçimi kazandı. Diğer adaylardan Beril Rakıcı (Grup Şurup)176 oy, Özge Yazıcı ( Grup Yeşilvadi) 129 oy, Nurdoğan Karabıçak( Grup Kardeşler ) 91 oy aldı.
 
Yapılan seçim sonunda başkanlığı alan İkra Avcılar “Bu görevi bana verdiği için arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma layık olabilmek için elimden geleni yapacağım. Gerek il merkezinde, gerek il dışında okulu temsil edecek ve eğitim, kültürel ve sosyal faaliyetlerde öncü konumunda olacağım” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız