1. YAZARLAR

  2. Seyfullah FIRAT

  3. Tarihin en büyük soykırımcısı ABD'dir
Seyfullah FIRAT

Seyfullah FIRAT

Yazarın Tüm Yazıları >

Tarihin en büyük soykırımcısı ABD'dir

A+A-

Tarih boyunca insanlığın başının belası olan bazı kavimler ne yazık ki her alanda olduğu gibi, insanlığın ortak belleği olan tarihi kayıt ve gerçeklerle de oynamışlar, birçok konuda yanlış bilgilendirmelerle insanlığı aldatıp kandırmışlardır. Avrupa’nın denizle kıyısı olan çeşitli ülkelerinden kopan zamanın hırsız insanları yeni kıtanın keşfiyle ABD denilen toplumu meydana getirmişler ve o gün bugündür insanlığın başına bela etmişlerdir. Amerikan toplumunun ataları bu bahsettiğimiz Avrupa’dan giden korsanlar, kaçakçılar, altın arayıcıları, eşkıyalar ve yamyam sürüsünden başkaları değildir. Bu eşkıyalar Amerikan kıtasını keşfettiklerinde Amerika’da yaşayan ve o toprakların gerçek sahipleri olan Kızılderililer ile zencilere karşı tarihin en vahşice katliamlarını yapmışlardır. Tarihin en ırkçı ve kan emici örgütü olan “Klu Klux Klan” gibi örgütlere yataklık eden Amerika Birleşik Devletlerinin başka birilerini ırkçılıkla ve soykırımı yapmakla suçlamaya kalkmaları gülünç olmanın çok ötelerinde iğrenilecek bir iki yüzlülüktür. 1915 Yılında Ermenilerin bu millete isyan etmeleri ve en vahşice cinayetleri işlemlerinin arkasında da aynı Amerika ve aynı batı dünyası vardır. Bu günde aynı şeytanlar etrafımıza fır dönmektedirler. Türk’ü yine Türk’e kırdıran, Müslüman’ı Müslüman’a boğazlatan da aynı şeytanlardır. Bunların dümen suyunda olup bu milleti çeşitli bahanelerle kandıranlar da, köşelerinden her gün bu millete bin bir yalan ve iftiralarla saldıranlar da aynı şeytanların devamıdır. Bunlara göz yuman, bunlara hadlerini bildirmeyenler de bu şeytan değirmenlerine su taşıyan teslimiyetçi ve onursuz yaratıklardır. Tarih her şeyin en sadık tanığıdır. Tarihle oynamaya kalkanlar bir gün kendi hile ve yalanlarında boğulacaklar, insanlığın ortak nefreti karşısında yok olup gideceklerdir. Tarih ve kader bugün kendini icra ediyor. Bu dünya hep böyle gitmeyecek ve mutlaka doğrular bir gün yalanlara karşı galebe çalacaktır.
Bütün insanlığın hafızasında Vietnam, Afganistan, Kore, Meksika, Nikaragua, Guatemala, Endonezya, Kamboçya ve Irak katliamları tazeliğini korurken, aynı ABD Türkleri soykırım yapmakla suçlarken bunların hiç mi yüzleri kızarmamaktadır. ABD 1898’de Meksika’yı işgal etmiş ve oradan da Küba’ya girerek binlerce masum insani katletmiş bir ülkedir. İşin dahası var, aynı ABD Nikaragua da yalnız Sandino kentinde üç bin tane sivili bir gecede katletmiştir. Aynı ABD 1950-1953 yıllarında binlerce Koreliyi boğazlamıştır. 1950-1959 yıllarında yalnız Küba da 60.000 kişi Batista birliklerine katlettirilmiş binlerce erkek ve kız çocuklar tecavüz kurbanı olmuşlardır. 1975’de Vietnam’da 170.000 ölü, 80.000 sakat insan, on binlerce tecavüz olayı tarihin yüzünü kirletmiştir. 1989 yılında Panamaya çıkan ABD birlikleri 5000 insani bir iki gün içerisinde katletmişler ve küçük çocuklara bile tecavüz edecek kadar alçaklaşıp köpekleşmişlerdir. Bugün Irak’ta aynı vahşetler yaşanmakta, on binlerce kız hamile bırakılarak intiharla yüz yüze bırakılmaktadır. Amerikanın gerçek sahipleri olan masum Kızılderililer gerçek anlamda bir soy kırımına tabi tutulmuş ve 80 milyon Kızılderili bu gün on milyon kalmıştır. Amerikalıların en büyük rezilliklerinden birisi de zencileri köle olarak dünya pazarına çıkarıp satmalarıdır. Amerikanın yerli halkının % 75’i öldürülerek veya köle ticareti yoluyla satılarak yok edilmiştir. Böylesine korkunç katliamlar yapmış ABD’nin ayak bastığı topraklara ot dahi bitmemiştir. Yer kürenin bugün % 60’i ABD emperyalizminin güdümündedir. Dünya nimetlerini asırlarca kendi midesine indiren bu canavar ülke şimdi yalan ve iftiralarla iyilik melekliğine soyunmaktadır. İkiyüzlülüğün ve arlanıp utanmazlığın bu kadarına da pes doğrusu. Böylesine büyük günahların sahibi, böylesine gaddar ve vahşi bir ülkenin Türkiye’yi soy kırımı yapmakla suçlamaya kalkması resmen iğrençliktir ve arlanmazlıktır. Bugün Güneydoğumuzda akan kanların arkasında da aynı Amerika vardır. Dünya’nın her neresinde bir hile, bir şeytanlık varsa hepsinin arkasında aynı Amerika vardır. Amerikan toplumu bugün hiç de iyi idare edilmemektedir. Dünya ömrünün 2018 yılında sona ereceğine inanan ve kıyameti aceleye getirmek isteyen sapık bir tarikat olan Evanjelistler Amerika’yı yönetmektedirler. Bu batıl inanca sahip olan bu zırdelilerin önümüzdeki yıllarda neler yapabileceklerini düşündükçe uykularımız kaçmaktadır. Allah her şeyi gören ve bilendir. Mutlaka onun da bir hesabı vardır. Unutmayalım ki Allah her hesabına bazı milletlerin varlığını vesile kılar. Bize düşen vazife şimdi nedir sorarsanız ben şunu söyleyebilirim. Bir gün yeni bir takım görevlerle yeniden yüklenirsek, o göreve ne kadar hazır olduğumuzu bir saniye dahi unutmamız gereken günleri yaşıyoruz. Allah doğruların ve ona yakın duranların yar ve yardımcısı olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
12 Yorum