1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. THF Başkanı'ndan Pazar'da bir dizi ziyaret
THF Başkanı'ndan Pazar'da bir dizi ziyaret

THF Başkanı'ndan Pazar'da bir dizi ziyaret

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkanı Uğur Kılıç Rize'deki temasları kapsamında Pazar'da da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

A+A-

RAMAZAN YILDIRIM
Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkanı Uğur Kılıç, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’yı makamında ziyaret etti.

tgf2.jpg

Yapılan görüşmeye Rize Pazar Gençlik ve Spor Müdürü Halil Kaya, Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Olimpik Pazar Spor Kulüp Başkanı Rahmi Çakır ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

thf3.jpg

Ziyarette, hentbol sporunu geliştirmek ve ilçede daha sürdürülebilir hale getirmek için atılacak olan adımlar konuşuldu. Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç; Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ve Olimpik Pazar Spor Kulübü Başkanı Rahmi Çakır’a isimlerinin yazılı olduğu 53 numaralı milli formaları hediye etti.

thf1.jpg

Belediyede yapılan görüşme sonrası Mehmet Akif Pirim Kapalı Spor Salonuna geçen Uğur Kılıç, Olimpik Pazar Spor Kulübü alt yapı sporcularını ziyaret etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız