1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Trabzon’dan Rize’ye mermi atıldı!
Trabzon’dan Rize’ye mermi atıldı!

Trabzon’dan Rize’ye mermi atıldı!

Trabzon’un Of ilçesine bağlı Vuydak köyünden sıkılan mermi, Rize’nin İyidere ilçesi Kalecik köyündeki kahvehanenin camını kırıp duvarına saplandı!

A+A-

İlyas GÜR – Rize’nin İyidere ilçesinde bu sabah meydana gelen olay herkesi şaşkına çevirdi. İlçeye bağlı Kalecik köyünde bulunan Selçuk Karafazlı’ya ait kahvede köylülerin bayramlaşma esnasında bir mavzer kurşunu camı kırarak kahvenin duvarına saplandı. Kahvede bulunan köylüler camın kırılması ile neye uğradıklarını şaşırarak panik yaşadılar.
Kısa süren şaşkınlığın ardından olayı Rize Jandarmasına bildiren köylüler kurşunun adresini araştırmaya başladılar.
 
Kahvehane işletmecisi Selçuk Karafazlı “Cam kırıldığını ve ardından da duvarın dibine bir kurşun düştüğünü gördük. Kurşun karşıdaki Of’a bağlı Vuydak köyünden geldi. Mavzer kurşununun mesafesi 4 kilometredir. 2 kilometre yol alıp köyün kahvesinin camını kırdı ve duvara saplandı. Bu büyük bir sorumsuzluktur. İnsan canına da kastedebilirdi.” dedi.
 
Yapılan inceleme sonrasında kurşunun Trabzon’un Of ilçesi Vuydak köyünden geldiği tespit edilirken muhtemelen de köy bekçisinin silahından çıktığı tahmin ediliyor. Olayla ilgili Trabzon Jandarmasına bilgi verildiği ve soruşturma başlatıldığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum