1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Trabzon'da Diyarbakır gibi patlama
Trabzon'da Diyarbakır gibi patlama

Trabzon'da Diyarbakır gibi patlama

Trabzon'da kalorifer kazanı patladı. Duvarların yıkıldığı olayda 6 katlı apartman ve araçlar hasar gördü. Güvenlik nedeniyle bina boşaltıldı.

A+A-

Trabzon'da, 6 katlı bir apartmanın kazan dairesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama oldu. Patlamada ölen ya da yaralanan olmazken, bina, kolonlarında meydana gelen hasar nedeniyle can güvenliği gerekçesiyle boşaltıldı.
Edinilen bilgiye göre, İnönü Mahallesi Doksan Evler Sitesi 1. Blok'taki 6 katlı apartmanın kazan dairesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle bugün akşam saatlerinde patlama meydana geldi. Patlama sonucu kazan dairesinin bulunduğu bodrum katının duvarları yıkılırken, duvar parçaları 20 metre kadar uzağa gitti. İtfaiye ekipleri, patlama sonucu oluşan yangını kısa sürede söndürürken, bina taşıyıcı kolanlarının zarar görmesi nedeniyle tedbir amaçlı boşaltıldı. Patlama neticesinde park halinde bulunan 2 araç büyük zarar görürken, patlamanın etkisiyle birinin ters döndüğü gözlendi. Apartman sakinleri büyük panik yaşarken, "Deprem oluyor sandık. Çok korktuk önce dumanı gördük sonra büyük bir patlama oldu" diyerek yaşadıkları dehşeti anlattı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız