1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. Trabzonspor oyundan memnun
Trabzonspor oyundan memnun

Trabzonspor oyundan memnun

Bordo Mavililerin kupadaki mücadelesi yönetimi memnun etti.

A+A-

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasında Vestel Manisspor karşısında oynadıkları futbolun sevindirici olduğunu belirterek, "Oyuncularımız böyle oynasınlar, berabere kalsınlar ya da yenilsinler önemli değil" dedi.
Hacıosmanoğlu, Fortis Türkiye Kupası mücadelesinde Vestel Manisaspor ve Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmanın dengeli başladığını belirterek, "Trabzonspor olarak ilk yarıda dikkatli olsaydık ve girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik 2-3 gol atabilirdik. Vestel Manisspor daha sonra toparlandı. Maçın sonlarına doğru özlediğimiz Trabzonspor'u görebildik. Uzun bir sakatlığın ardından kendisini ispat etmek isteyen kaleci Fevzi'yi tebrik ediyorum. Müsabakada çok iyi işler başardı" dedi.
Trabzonspor'un sahada gösterdiği oyunun sevindirici olduğunu belirten İbrahim Hacıosmanoğlu, "Futbolcularımız mücadelelerini 90 dakikaya yayılmaları halinde galibiyetler gelecektir. Bizim görmek istediğimiz de böyle bir Trabzonspor" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız