1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. Trabzonspor'da Szymkowiak şoku
Trabzonspor'da Szymkowiak şoku

Trabzonspor'da Szymkowiak şoku

Trabzonspor'da Miraslaw Szymkowiak kulübe "Profesyonel futbol yaşamımı sonlandırdım. Trabzon'a dönmeyeceğim" ifadeli bir mektup gönderdi.

A+A-

Trabzonspor'da Miraslaw Szymkowiak şoku yaşanıyor. Bordo-mavili kulübe bir mektup gönderdiği kaydedilen Polonyalı futbolcunun, "Profesyonel futbol yaşamımı sonlandırdım. Trabzon'a dönmeyeceğim" ifadelerini kaydettiği belirtildi.
Szymkowiak adına bordo-mavili kulübe gönderilen mektupta Polonyalı futbolcunun, "Profesyonel futbol yaşantımı sonlandırdım. Profesyonel futbolculuk dönemimde 6 operasyon geçirdim. Artık hem fiziken hem de kafa olarak yoruldum. Trabzonspor'da yaşadığım kötü günler de oldu, iyi günler de oldu. Trabzonspor camiasına çok teşekkür ediyorum, ancak Trabzon'a dönmeyeceğim" ifadelerini kullandığı belirtildi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ise, kulübe bugün Polonyalı futbolcunun ismiyle yabancı dilde yazılmış bir mektup geldiğini ve mektupta Szymkowiak'ın futbolu bıraktığından ve Trabzon'a dönmeyeceğinden bahsedildiğini söyledi. Sayitoğlu, "İstanbul'da olacağı tedaviye katılmayan Szymkowiak, kampa da gitmemiş. Futbolcuya da hiçbir şekilde ulaşamadık. Olay, mesai saati bitiminde geliştiği için gerekli girişimleri yapamadık. Yarından itibaren bu olayı netleştireceğiz. Polonya Futbol Federasyonu nezdinde gerekli işlemleri yapacağız. Yarın futbolcumuza ulaşarak işin aslını öğreneceğiz" diye konuştu.
Bu arada, geçtiğimiz sezondan bu yana aldığı ücretle ilgili Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan iyileştirme isteyen Szymkowiak, isteği Yönetim Kurulu tarafından kabul görmeyince Trabzonspor'da mutsuz olduğunu ve bordo-mavili kulüpten ayrılmak istediğini beyan etmişti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız